Sanah i Sobel we wspólnym utworze. Fani komentują: Piosenka mega, ale czuję lekki niedosyt

Sobel i sanah nagrali razem utwór, zatytułowany "Cześć jak się masz?". Piosenka od chwili premiery stała się przedmiotem dyskusji w mediach społecznościowych. Będzie kolejny hit?

Na ten moment czekali fani dwójki utalentowanych artystów. Piosenka "Cześć jak się masz?" trafiła do sieci we wtorek 12 października. Wokalistka i raper mieli już okazję pojawić się na jednej scenie, zaśpiewali wspólnie utwór "Fiołkowe pole", a także singiel "2:00". Teraz przyszła pora na kolejną współpracę, która zaowocowała pełnoprawnym singlem.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Więcej artykułów na temat gwiazd polskiej sceny muzycznej przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Sanah i Sobel w jednej piosence

Delikatna i spokojna sanah połączyła siły z artystą, który często zaskakuje swoich słuchaczy. W efekcie współpracy pod okiem Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumóra powstał wcześniej niezapowiadany utwór, zatytułowany "Cześć jak się masz?". Piosenka pojawi się na reedycji płyty Szymona Sobla "Pułapka na Motyle". Niebawem w sieci ukaże się również teledysk.

Nowy utwór szybko stał się głównym tematem do dyskusji na Twitterze i podzielił fanów. Z jednej strony słuchacze są zachwyceni współpracą artystów, ale pojawił się również lekki niedosyt. Zdaniem części internautów w piosence jest zbyt mało sanah.

Jakie to jest genialne! Sanah i Sobel to duet, który wspaniale do siebie pasuje, jeśli chodzi o wokale.
Piosenka mega, ale czuję lekki niedosyt, plus za mało tam sanah. Ktoś też tak ma? - napisali fani na Twitterze.
 

Ostatnie miesiące były pasmem sukcesów dla młodej wokalistki, której popularność wzrasta każdego dnia. Utalentowana piosenkarka nie spoczywa na laurach i nieustannie zaskakuje swoich fanów. 31 października sanah wyruszy w serię koncertów pod hasłem "Kolońska i Szlugi".

Nieco gorzej sprawa wygląda u rapera, który w ostatnim czasie musiał zmierzyć się z kilkoma wpadkami wizerunkowymi. Fani jeszcze pamiętają nieudany koncert w Ostródzie, który zakończył się w połowie przewidzianego czasu. Kilka miesięcy temu raper ze sceny rzucał przekleństwami skierowanymi w stronę byłej dziewczyny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.