Anna Lewandowska w lawendowym garniturze z sieciówki. Elegancko? Z pozoru. Wprowadziła nutę szaleństwa

Anna Lewandowska nawiązała kolejną współpracę. Z tej okazji wzięła udział w imprezie promocyjnej. Wybrała ciekawą stylizację. Garnitur, który miała na sobie, jest wart mniej niż tysiąc złotych.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Do grupy kontraktów z różnymi firmami, które promuje, dołączyła właśnie następna. Tym razem trenerka została ambasadorką marki Oral B. Nowiną pochwaliła się na Instagramie, dodała też kilka materiałów ze spotkania, które odbyło się w ramach promocji. Uwagę zwróciła jej stylizacja.

Zobacz wideo Anna Lewandowska poprawia urodę

Anna Lewandowska w liliowym garniturze

Trenerka zjawiła się na imprezie w liliowym garniturze. Miała na sobie zestaw marki Massimo Dutti, na który złożyła się wełniana marynarka z imitacją kopertowego zapięcia, z kieszeniami i guzikami. Do niej dobrała pasujące spodnie z wełnianej flaneli. Całość kosztuje kilkaset złotych i nie przekracza tysiąca.

Angelina JolieAngelina Jolie przyłapana na randce. Zna go cały świat!

Lewandowska jednak zrezygnowała z bardzo oficjalnego wizerunku i zaszalała. Pod spód założyła krótki czarny top, dzięki czemu odsłoniła i wyeksponowała umięśniony brzuch. Stylizację dopełniły sportowe buty.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska śledzi najnowsze trendy, lubi bawić się modą. W jej szafie znajdziemy ubrania i dodatki od najlepszych projektantów, które kosztują naprawdę sporo pieniędzy. Kiedyś miała na sobie np. sukienkę projektu Dolce & Gabbana, za którą mogła zapłacić nawet 10 tys. złotych, często pojawia się też w projektach za kilka tysięcy.

Księżna Kate, Meghan MarkleMeghan zachwyciła beżowym "lookiem", ale skopiowała go. Kate wyglądała tak w maju

Jednak oprócz tego możemy zobaczyć ją w rzeczach za... 80 zł. Trenerka uwielbia bowiem popularne sieciówki. Żona Roberta Lewandowskiego nie oszczędza też na torebkach. W swojej kolekcji ma m.in. model Chanel za 30 tys. złotych czy produkt z luksusowego włoskiego domu mody Bottega Veneta za 10 tys. złotych.

Więcej o: