Murcix i Friz zdradzają kulisy koncertu Ekipy. Pokazali, jak wyglądały próby - był stres, łzy i wpadki

Emocje po koncercie Ekipy wciąż nie opadają. Tym razem influencerzy postanowili podzielić się materiałami zza kulis. Wiemy, jak wyglądały przygotowania do niedzielnego show. Jesteście ciekawi?

W niedzielę 8 sierpnia miał miejsce pierwszy koncert Ekipy. Wiemy już, jak wyglądało samo wydarzenie i co przygotowali influencerzy. Wielu fanów było jednak ciekawych samych przygotowań i co działo się za kulisami. Ekipowicze zaczęli publikować filmy z backstage'u. Było dużo stresu, łez, ale i dobrej zabawy. 

Zobacz wideo Ekipa zagrała swój pierwszy koncert. Wersow pochwaliła się wykonaniem "Szlafroków"

Murcix opowiada o swoich odczuciach po koncercie i wpadkach

11 sierpnia na kanale YouTube należącym do Murcix pojawił się film dotyczący pierwszego koncertu Ekipy. Influencerka zdradziła, jak wyglądały jego kulisy. Przez chwilę miała ochotę zrezygnować z udziału.

Co drugą próbę płakałam - mówi o swoich emocjach związanych z koncertem Ekipy Marta Błoch.

Choć nie widać tego na filmie, Murcix przyznała, że koncert wiązał się dla niej z wieloma emocjami. Marta Błoch chciała jak najlepiej wypaść, nie tylko przed fanami. Na wydarzenie przyjechała jej rodzina, co wiązało się z dodatkowym stresem. Ekipowicze stanowili ogromne wsparcie i wzajemnie się dopingowali. Podczas prób szczególnie Poczciwy Krzychu i Patec sypali żartami i popisywali się umiejętnościami freestylowymi. Zdarzały się wpadki, pomyłki, a sam początek koncertu nie poszedł zgodnie z planem. Friz, Marcysia i Tromba mieli wysiąść z helikoptera po wyświetleniu krótkiego filmu. 

 

Ekpa jednogłośnie uznała koncert za udany. Świetnie się bawili i z niecierpliwością wyczekują kolejnego wydarzenia. Murcix mimo swojego początkowo negatywnego nastawienia stwierdziła, że na pewno jeszcze pojawi się na scenie. 

Ekipa Friza na koncercieEmocje po koncercie Ekipy nie opadają. Fani oburzeni playbackiem

Koncert Ekipy kosztował między 400 a 700 tysięcy złotych

W opublikowanym przez Friza materiale fani mieli okazję usłyszeć o szczegółach show od strony techniczno-organizacyjnej. Karol Wiśniewski zabrał na spotkanie w siedzibie Ekipa Holding S.A kamerę. Tam Wujek Łuki przedstawił cały plan wydarzenia.

Okazało się, że koszty zorganizowania koncertu szacowano między 400 a 700 tysięcy złotych. Oznacza to, że średnio bilet powinien kosztować około 600 złotych. Przypomnijmy, że wstęp na wydarzenie miały jedynie osoby, które przedpremierowo zakupiły box premium z debiutanckim krążkiem youtuberów. Zamówienie kosztowało 400 złotych i zawierało w sobie bilet na koncert Ekipy. Myślicie, że się opłacało? 

Ekipa Friza na pierwszym koncercieEkipa Friza zagrała pierwszy koncert! Przyleciała helikopterem

Więcej o: