Oliwia Bieniuk w sportowym stroju pozuje do relacji na Instagramie. Uwagę zwraca jej brzuch. Co za mięśnie

Oliwia Bieniuk nie stroni od ćwiczeń. Ostatnio pochwaliła się umięśnionym brzuchem, jaki udało się jej wypracować.

Oliwia Bieniuk to osoba, o której głośno jest w ostatnim czasie w polskim show-biznesie. Najstarsza córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej jesienią tego roku weźmie udział w nowej edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Poza tym ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych. 18-latka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się tam efektami ćwiczeń.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk pokazała umięśniony brzuch

Na InstaStories Oliwii Bieniuk pojawiła się relacja typu boomerang. Widać na niej uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami" robiącą sobie telefonem ujęcie w lustrze. Prawdopodobnie było to na siłowni, na co mogłyby wskazywać szafki, jakie da się znaleźć w szatniach czy opaska na ręku 18-latki. Oliwia ma również na sobie strój do ćwiczeń. Jest to biały sportowy biustonosz jednej z kultowych marek. Dobrała do niego ciemnoszare legginsy, których górę delikatnie odsłaniała.

Tym samym mogła zaprezentować obserwującym ją internautom swój płaski, umięśniony brzuch. W tej relacji pojawił się również gif z angielskojęzycznym napisem "Success!", czyli "sukces". To jednoznacznie świadczy o tym, że Bieniuk jest dumna z tego, co udało się jej wypracować. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk instagram.com @oliwia.bieniuk

Oliwia nie jest jedyną znaną osobą, która w mediach społecznościowych zaprezentowała swoją wysportowaną sylwetkę. Oprócz znanych trenerek, jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska, były to również chociażby pozujące w bikini Doda czy Izabella Łukomska-Pyżalska. Ta ostatnia na Instagramie opublikowała zdjęcia z wakacji w Grecji, gdzie korzystała ze słonecznej, ciepłej pogody. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA