Kuba Wojewódzki nie przepuścił Martynie Wojciechowskiej i Przemkowi Kossakowskiem. Drwił z ich rozstania

Kuba Wojewódzki wbił szpilę kolejnym gwiazdom. Tym razem na tapetę wziął temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. "Wszystko zgodnie z moją teorią" - pisał.

Informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego zaskoczyła wiele osób i wywołała szum medialny. Oboje zdecydowali się wystosować oświadczenia na temat swojego małżeństwa, które zakończyło się trzy miesiące po ślubnej ceremonii. Po stronie każdego z nich opowiadały się różne osoby przesyłające im wyrazy wsparcia. Jednak nie Kuba Wojewódzki. Dziennikarz nie szczędził kolegom z branży nieprzyjemnych słów.

Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki szydzi z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Wojewódzki zdecydował się zabrać głos w tym temacie w swojej rubryce tygodnika "Polityka". Szyderczo odniósł się do Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, przypominając o swoich sceptycznych poglądach na temat ślubu. Sam nigdy nie zdecydował się powiedzieć sakramentalnego "tak", a jego związki z chociażby Anną Muchą czy Renatą Kaczoruk zakończyły się głośnymi rozstaniami.

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd - stwierdził.

Nie był to pierwszy raz, kiedy Kuba Wojewódzki zdecydował się zaatakować słownie kolegów i koleżanki z branży. Swego czasu oberwało się między innymi Beacie Tadli, o której pisał, że "cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski". Drwił również chociażby z Alicji Bachledy-Curuś, jej relacji z Colinem Farrellem i kariery, przypominając o nominacji do Węży. Aktorka nie pozostała dłużna i w odpowiedzi zadedykowała mu filmik z fragmentem sceny walki, w którym powaliła swojego przeciwnika na ziemię.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.