Oliwia Bieniuk szczerze przyznaje: Lubię sobie czasem zaimprezować. Zdradziła też, co sądzi o życiu na świeczniku

Oliwia Bieniuk podczas jednej z rozmów z mediami szczerze przyznała, że lubi imprezować. Nie ukrywała też, co sądzi na temat zainteresowania mediów jej osobą.

Oliwia Bieniuk stawia coraz śmielsze kroki w polskim show-biznesie. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej ma za sobą profesjonalne sesje zdjęciowe, a przed nią udział w "Tańcu z gwiazdami". Nic więc dziwnego, że budzi spore zainteresowanie mediów. Ostatnio 18-latka zdobyła się na szczere wyznanie na temat imprezowania i byciu osobą publiczną. 

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk lubi imprezować i jest otwarta na miłość

Pod koniec czerwca okazało się, że Oliwia Bieniuk zakończyła swój kilkumiesięczny związek z Michałem Krasodomskim. Choć nie afiszowała się mocno relacją na Instagramie, często komentowała jego zdjęcia. Aktualnie korzysta z bycia singielką i zdradziła, że nie ma nic przeciwko dobrej zabawie.

Lubię sobie czasem zaimprezować, jakkolwiek to zabrzmi – przyznała ostatnio "Super Expressowi"

Okazało się przy tym, że bardzo upodobała sobie jeden z festiwali. Jest nim Open’er.

Olga FryczOlga Frycz pokazała zdjęcie z bratem. Fani widzą w nim znanego ojca

Nie ma też nic przeciwko temu, że media interesują się jej osobą. Ma z tym do czynienia już od wczesnych lat swojego życia.

Jestem przyzwyczajona. Od dziecka byłam na świeczniku. Nie przejmuję się tym za bardzo – wspominała.

W jednej z wcześniejszych rozmów z Pudelkiem Bieniuk zapowiadała, że nie szuka nikogo i czuje się zniechęcona do wchodzenia w związki. Nie chciała jednak zdradzać więcej szczegółów. Z czasem jednak zmieniła swoje nastawienie i w jednym z wydań dziennika zdradziła, że marzy się jej taka relacja, jaką mieli przed laty jej rodzice.

Nie wszystko ode mnie zależy – wytłumaczyła.

Dodała przy tym, że zobaczy, co przyniesie jej życie i nie zamyka się na miłość.

Magdalena Stępień odnosi się do rozstania z Jakubem RzeźniczakiemMagdalena Stępień w gorzkich słowach o zakończeniu relacji z Rzeźniczakiem

Więcej o: