Ania z "Rolnik szuka żony" zdradziła, ile ma lat. Zaapelowała do fanek. "Wiele kobiet wstydzi się wieku"

Ania z programu "Rolnik szuka żony" w weekend świętowała urodziny. Przyznała, jak je spędziła i poprosiła kobiety, by nie wstydziły się swojego wieku.

W życiu Ani Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" nie brakuje powodów do radości - ma wspaniałych przyjaciół, którzy zorganizowali jej urodziny. Pokazała nagranie z imprezy i zwróciła się do obserwatorek. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Ania z "Rolnik szuka żony" świętowała urodziny

Anna Stelmaszczyk wystąpiła w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie starała się o względy Jakuba. Wszystko wskazywało na to, że tych dwoje połączyło prawdziwe uczucie, jednak ich szczęście nie trwało długo. Kilka miesięcy po zakończeniu programu oboje wyjawili, że zdecydowali się rozstać. Podobno inaczej mieli rozumieć pojęcie "stworzenia rodziny".

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Ania została nazwana "patologią". Poszło o jej rozstanie z Jakubem

Z Instagrama wiadomo, że Ania wychowuje syna i spędza czas ze znajomymi, ale raczej obecnie z nikim się nie spotyka. Jej najnowszy post sugeruje, że tak jej dobrze. Ze swoim wiekiem również. Przyznała, ile lat skończyła i zaapelowała, by nie bać się mówić o tym głośno.

Wczoraj skończyłam 36 lat. I choć nie obchodzę hucznie swoich urodzin, to mówię wam o tym głośno, ponieważ wiele kobiet wstydzi się swojego wieku. Nie wstydź się tego, ile masz lat, bo z roku na rok jesteś bardziej doświadczona, z kolejnymi przygodami i wspomnieniami. Każdy kolejny to szansa na lepsze.
 

Wiadomo również, że urodziny spędziła w gronie najbliższych przyjaciół - na zamieszczonym nagraniu słychać, jak śpiewają jej sto lat, a przed nią stoi kawałek tortu ze świeczką.

Ten dzień spędziłam skromnie, ale z przyjaciółmi - to mocne słowo, ale nie boję się go użyć i każdemu z was życzę takich ludzi obok siebie.

Życzymy jej wszystkiego dobrego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.