Julia Kamińska na planie "BrzydUli". W czarnej mini pozuje z serialową koleżanką. Filip Bobek zachwycony zdjęciem

Julia Kamińska na planie "BrzydUli" spotkała się z serialową koleżanką i zamieściła ich wspólne zdjęcie. Filip Bobek skomentwał fotkę.

W ubiegłym roku potwierdziły się krążące od dłuższego czasu spekulacje powrocie na antenę serialu "BrzydUla". Fani produkcji byli zachwyceni, zwłaszcza, że w kontynuacji udział zdecydowała się wziąć większość aktorów, którzy byli zaangażowani w produkcję od samego początku. Od momentu ogłoszenia nowych odcinków "BrzydUli" serialowi bohaterowie, ku uciesze fanów, nie przestają publikować zdjęć z planu.

Julia KamińskaJulia Kamińska nawet nie próbowała zdać do szkoły aktorskiej. Zdradziła dlaczego

Julia Kamińska na planie serialu. Filip Bobek zachwycony zdjęciem

Fanów serialu "BrzydUla" najbardziej interesowało to, jak potoczą się losy Uli Cieplak (Julia Kamińska) oraz Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Jeszcze przed tym, jak serial powrócił na antenę, w komentarzach na instagramowym profilu serialu nie brakowało najróżniejszych domysłów, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Ania&Ula&Febo&Dobrzański czekają na wrzesień - napisała Kamińska.

Kolejny sezon "BrzydUli" za nami, a aktorzy już wkroczyli na plan i pracują nad nowymi odcinkami serialu, które mają pojawić się jesienią. Julia Kamińska pokazała zdjęcie z planu, na którym pozuje z Moniką Fronczek, serialową Anią. Zdjęcie, na którym panie pozują w czarnych sukienkach i w butach na obcasach spotkało się z pozytywną reakcją internautów. W komentarzach nie szczędzili komplementów pod adresem aktorek.

Będzie gorąco coś czuję.
Petardy.
Jest sztos!
Ależ Panie mają piękne, długie nogi - czytamy.

Fotografię skomentował także Filip Bobek.

No wam powiem... - napisał, publikując trzy emotki przedstawiające ogień.

Czekacie na nowe odcinki "BrzydUli"?

 

Julia KamińskaJulia Kamińska pozuje na ogromnym tarasie! Aktorka ma świetny widok na całe miasto

Więcej o: