Julia Kamińska nawet nie próbowała zdać do szkoły aktorskiej. "Nie wierzyłam w siebie". Ma inne, zaskakujące wykształcenie

Julia Kamińska urządziła na Instagramie Q&A, podczas którego odpowiedziała fanom na wiele pytań. Jeden z internautów podpytał o jej wykształcenie.

Nie zawsze ukończenie szkoły teatralnej musi iść w parze z sukcesem komercyjnym w branży filmowej i serialowej. Na rodzimym, jak i na światowym rynku, nie brakuje aktorów i aktorek, którzy nie skończyli szkoły aktorskiej, a i tak świętują triumfy. Do takich gwiazd w Polsce z pewnością można zaliczyć Julię Kamińską, która skradła serca widzów już ponad 13 lat temu rolą w serialu "BrzydUla". Dlaczego postawiła na inne studia? 

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Julia Kamińska Julia Kamińska pozuje na ogromnym tarasie! Aktorka ma świetny widok na całe miasto

Julia Kamińska nawet nie próbowała zdać do szkoły aktorskiej. Teraz zdradziła, dlaczego

Podczas instagramowego Q&A fan spytał Julię Kamińską, dlaczego nie zdecydowała się zdawać do szkoły aktorskiej. Serialowa "BrzydUla" przyznała, że kiedyś nie wierzyła w siebie na tyle mocno, aby to zrobić, ale bardzo się cieszy, że brak wykształcenia w tej profesji nie przeszkodził jej w wykonywaniu zawodu, który tak bardzo kocha.

Nie wierzyłam w siebie. Na szczęście okazało się, żeby wykonywać ten zawód, szkoła nie jest bezwzględnie konieczna. Natomiast absolutnie nie jestem przeciwniczką szkoły. Jeżeli macie ochotę pójść tą drogą, to na pewno łatwiej Wam będzie, jeśli zdecydujecie się zdawać - odpowiedziała aktorka.

Julia KamińskaJulia Kamińska instagram.com@_julia_kaminska

Mimo że Julia Kamińska nie poszła na studia aktorskie to i tak może pochwalić się solidnym wykształceniem. Aktorka skończyła germanistykę, ze specjalizacją pedagogiczną i może spokojnie uczyć języka niemieckiego w szkole. Widzieliście o tym?

Julia Kamińska Kamińska chwali się rozjaśnionymi włosami, ale to sypialnia w tle kradnie show. Kremowo

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel zdradził, co dostał kiedyś od Krzysztofa Krawczyka. Hojny gest! Nawiązał do konfliktu wdowy po muzyku i jego syna

Więcej o: