Tomasz Kammel zdradził, co dostał kiedyś od Krzysztofa Krawczyka. Hojny gest! Nawiązał do konfliktu wdowy po muzyku i jego syna

Tomasz Kammel poporowadził koncert poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi. Wspomniał o historii z udziałem muzyka.

W niedzielę, 30 kwietnia, odbył się koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka. Podczas wydarzenia emitowanego w TVP, "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk", Tomasz Kammel opowiedział historię, świadczącą o tym, że wokalista był bardzo hojny.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Krzysztof Krawczyk JuniorSyn Krzysztofa Krawczyka ma kolejny problem. Tym razem chodzi o jego opiekuna

Tomasz Kammel opowiedział, jak poznał się z Krzysztofem Krawczykiem

Tomasz Kammel poprowadził koncert poświęcony twórczości Krzysztofa Krawczyka. Na scenie pojawiło się kilkunastu polskich artystów, a w przerwach publiczność zabawiał właśnie Kammel. Podczas jednego z wejść opowiedział historię, świadczącą o hojności muzyka. Krzysztof Krawczyk miał na sobie wówczas garnitur, który bardzo spodobał się dziennikarzowi. Ten zachwycał się ubiorem wokalisty, zdecydował też, że sam sprawi sobie podobny. Miał udać się do krawca, ale nie zdążył.

Zadzwonili do mnie z hotelu, pojechałem tam i okazało się, że Krzysztof zostawił dla mnie trzy takie garnitury - wspomniał prezenter.

Między utworami Tomasz Kammel wielokrotnie wspominał o Krawczyku w samych superlatywach. Zasugerował, że liczy, że nazwisko muzyka powinno się kojarzyć wyłącznie ze wspaniałym dorobkiem i jego silnym charakterem, w tym właśnie z hojnością. Niestety, ten obraz zaburzył ostatnio konflikt o majątek między wdową - Ewą Krawczyk, a synem - Krzysztofem Igorem Krawczykiem.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Krawczyka dostał inny spadek. Mama przed śmiercią zadbała o juniora i co miesiąc trafia do niego stała suma

Edyta Górniak, Ewa Krawczyk, Krzysztof KrawczykEdyta Górniak wspomina Krzysztofa Krawczyka. Wypowiedziała się także o jego żonie

Tomasz Kammel liczy, że wkrótce wszystkie niesnaski pójdą w zapomnienie. Stwierdził, że muzyka łagodzi obyczaje i ma nadzieję, że w przypadku rodziny wokalisty też wszystko się ułoży i wszyscy dojdą do porozumienia.