"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek spotyka się z uczestniczką poprzedniej edycji? Zapytaliśmy o to byłego uczestnika

Maciek, uczestnik piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", na Instagramie jasno zasugerował, że po nieudanym małżeństwie z Laurą, ponownie układa sobie życie. Obserwatorzy spekulują, że związał się z uczestniczką poprzednich edycji show. O komentarz poprosiliśmy Marcina Wichrowskiego ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2".

Maciej to uczestnik właśnie zakończonej, piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W show eksperci połączyli go z Laurą, związek pary, mimo zaangażowania mężczyzny, nie przetrwał próby czasu. Teraz Maciej zasugerował, że miejsce w jego sercu zajęła inna kobieta.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek zjadł romantyczną kolacje z nową wybranką

Maciek zamieścił na Instagramie fotografię kolacji a post opatrzył wymownym podpisem i hashtagami, które sugerują, że posiłek zjadł z ukochaną osobą.

Lubię być z Nią... #romantic #happy #goodvibes #gentleman #lady #love - napisał romantyczny Maciek.
 

Pod postem rozgorzała dyskusja. Obserwatorzy profilu Maćka szczerze gratulowali mu nowej relacji, wśród komentarzy pojawiły się również miłe słowa od byłych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

I za to szanuję... Dużo szczęścia życzę, a jest tego warta. Pozdrawiam - napisał Marcin Wichrowski, uczestnik drugiej edycji programu.

Jak wiadomo, uczestnicy wszystkich odsłon show lubią spotykać się we wspólnym gronie, nierzadko relacjonują później te miłe mityngi na social mediach. Bardzo prawdopodobne jest więc to, że Wichrowski wie dużo więcej na temat nowego związku Maćka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Wichrowski skomentował nowy związek Maćka

Do wpisu Marcina Wichrowskiego odniosło się kilkoro obserwatorów profilu Maćka. Zdradzili, że mają przecieki kim jest nowa miłość byłego partnera Laury. Kobieta jest rzekomo również byłą uczestniczką programu! O komentarz poprosiliśmy Marcina Wichrowskiego, który jednak nie był wylewny i nie zdradził żadnych szczegółów. 

Mam z Maćkiem bardzo dobre relacje, ostatnio nawet widzieliśmy się w weekend na urodzinach Jerzyka u Anitki i Adriana. Była też i Ania Wróbel ze swoim chłopakiem. Niestety nie mogę zdradzić, kim jest Maćka wybranka, chociażby z szacunku do niego. Widzę, że jest szczęśliwy i może być z tego coś więcej. - napisał nam Marcin.

Podejrzewacie z kim mógł związać się Maciek po programie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.