Natasza Urbańska wygrzewa się na słońcu w limonkowym bikini. "Kwintesencja kobiecości"

Natasza Urbańska urozmaiciła swój pełen kadrów z profesjonalnych sesji zdjęciowych Instagram wakacyjną fotografią. Aktorka z radością łapie promienie słońca i przy okazji eksponuje figurę w stroju kąpielowym.

Odkąd Natasza Urbańska zmieniła swój medialny wizerunek i rozpoczęła nowy etap w karierze (zmieniła content na portalach społecznościowych, wyprodukowała nowe utwory muzyczne i stworzyła duet między innymi z Maciejem Maleńczukiem), treści, które publikuje na Instagramie, są zazwyczaj ściśle związane ze sferą zawodową. 

Zdjęcia z wakacji? To prawdziwa rzadkość, ale aktorka zrobiła wyjątek! 

Zobacz wideo Natasza Urbańska w produkcji Blanki Lipińskiej. Jak wypadła?

Natasza Urbańska na wczasach? Pozuje w bikini

Żona Janusza Józefowicza opublikowała fotorelację z wypoczynku nad basenem. Aktorka wygrzewa się na leżaku, prezentując zielono-żółty strój kąpielowy i tym samym eksponując figurę. Podpisem do zdjęć zasugerowała, że relaksuje się w Mediolanie. 

Hello, Milan. What's up? - czytamy na jej profilu. 
 

Internauci pozytywnie zareagowali na widok Nataszy w bikini

Wyglądasz wspaniale!
Kwintesencja kobiecości. 
Wow, figura - cudo! - komplementowali w komentarzach. 

Okazuje się jednak, że pozornie wakacyjny kadr i rzekomy urlop Urbańskiej jest prawdopodobnie "skutkiem ubocznym" aktywności zawodowej. Czujni fani Siekluckiej i Morrone'a od razu zauważyli, że to właśnie we Włoszech nagrywana jest kolejna część ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej "365 dni", w której Natasza również bierze udział. 

Kręcisz w Mediolanie film? - dopytywali. 

Aktorka jeszcze nie udzieliła odpowiedzi, jednak z jej instagramowych relacji wynika, że nie tak dawno wróciła na plan produkcji, a ekipa "365 dni" (wraz z Blanką Lipińską na czele) przebywa aktualnie za granicą.

Chcielibyście pracować w tak przyjemnych okolicznościach i w tak urokliwym miejscu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.