Natasza Urbańska pochwaliła się zdjęciem sprzed lat. Jej stylizacja wygląda jak wyjęta z innej epoki: Ach ta moda!

Natasza Urbańska pokazała na Instagramie zdjęcie sprzed 22 lat. Uwagę przykuwa strój piosenkarki, który wygląda jak wyjęty z seriali nagranych pod koniec ubiegłego wieku. Fani jednak skupili się nie na stylizacji, a na niezwykłej urodzie mamy dwunastoletniej Kaliny.

Natasza Urbańska od ponad 27 lat związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo, którego dyrektorem artystycznym jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Aktorka ma za sobą także tournée po polskich programach dla celebrytów. Występowała w "Tańcu z gwiazdami", "Jak oni śpiewają", "Bitwie na głosy" i "SuperSTARciu". W 2008 roku na świat przyszła jej córka Kalina.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska zachwyciła obserwatorów swoją nową fryzurą. Komplementują: Jak osiemnastka!

Natasza Urbańska pokazała stare zdjęcie. Fani nie szczędzili jej komplementów

43-latka skupia się obecnie na tworzeniu nowego muzycznego materiału, a w przerwie od pracy zajrzała do starego albumu ze zdjęciami. Znalazła w nim swoją starą fotografię, wykonaną po jednym ze spektakli i podzieliła się nią z fanami na Instagramie. Na zdjęciu piosenkarka ma proste ciemne włosy i dość oldschoolową stylizację. Oversize'owa kurtka, do której dobrała ciemną bluzę, z pewnością wywołała u niej uśmiech na twarzy:

Ach ta moda 22 lata temu. Do dziś uwielbiam oversize. A taki uśmiech miałam po każdym zagranym spektaklu! A u was co wywołuje najszerszy i najszczerszy uśmiech? - dopytywała.
Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia"

Internauci zachwycili się urodą Nataszy i przy okazji pogratulowali jej aktorskiego talentu:

Od zawsze podziwiam pani urodę i talent.
Ależ piękny, szeroki i szczery uśmiech!
Jaka piękna dziewczyna.
Ślicznie pani wygląda.
 

Przypomnijmy, że Natasza Urbańska w 2008 roku wygrała plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi". Piosenkarka przyznała w rozmowie z "Women's Health", że sekretem jej idealnej figury jest odpowiednio dobrana dieta i ćwiczenia. Wokalistka uwielbia gotować, niemal nie jada na mieście i preferuje zdrowe produkty z własnego ogródka.

Ponieważ sport był we mnie, odkąd pamiętam, nie wyobrażam sobie, bym mogła z niego zrezygnować. Imperatyw ruchu po prostu we mnie jest.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska w domowym wydaniu. Pozuje w dresie i ze związanymi włosami

Zobaczcie stare zdjęcie Nataszy Urbańskiej. Bardzo się zmieniła?

Więcej o: