Ida Nowakowska znowu w pracy. Trzy tygodnie po porodzie zapozowała na ściance. W bieli jej do twarzy

Ida Nowakowska zachwyciła stylizacją i promiennym wyglądem. Prezenterka wzięła udział w wydarzeniu promującym rekonstrukcję cyfrową.

Ida Nowakowska swoje pierwsze dziecko urodziła 6 maja. Prezenterka TVP bardzo szybko wróciła do pracy - tak naprawdę już po tygodniu pojawiła się na finale "Dance Dance Dance". Teraz po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza zwlekać i będzie raczej mamą, która macierzyństwo połączy z obowiązkami zawodowymi. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Ida NowakowskaNowakowska pokazała osobiste zdjęcia. Karmi syna piersią

Ida Nowakowska na ściance trzy tygodnie po porodzie

Jurorka "Dance Dance Dance" Ida Nowakowska obecnie wychowuje syna. Prezenterka długo starała się o dziecko i nie ukrywała, że właśnie na to czekała od dawna. Mimo nowych obowiązków, bardzo szybko wróciła do pracy. Już kilka dni po porodzie pojawiła się w finałowym odcinku "Dance Dance Dance", ostatnio zadebiutowała też w roli polskiego sekretarza Eurowizji.

Zobacz też: Eurowizja 2021. Ida Nowakowska podała punktację z Polski. Kostium w zebrę nietypowy, ale wyglądała pięknie

W weekend z kolei zapozowała na ściance. Miała na sobie biały komplet - marynarkę ze złotymi guzikami, luźne spodnie i kremowe buty. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka tygodni wcześniej mogliśmy ją oglądać z ciążowym brzuszkiem.

Ida NowakowskaIda Nowakowska instagram.com@idavictoria

Nowakowska pojawiła się na imprezie związanej z Majowym Świętem Kina Ocalonego od Zapomnienia, które miało miejsce w Ogrodach Zamku Królewskiego i Arkadach Kubickiego w Warszawie. Zainteresowani mogli obejrzeć odnowione produkcje z polskiej kinematografii w zdecydowanie lepszej jakości niż pierwotnie.

 

Ida NowakowskaNowakowska w golfie w zebrę na Eurowizji. Jeden z komentatorów zażartował z jej stroju

Ponadto, w tle grała muzyka na żywo, a odwiedzający zobaczyli rekwizyty z planu, mieli również szansę zapoznać się z procesem rekonstrukcji taśm filmowych oraz podziwiać stroje z dawnych epok.