"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska wróciła już do pracy! Widzowie podzieleni: Czas połogu jest szczególny

Choć od porodu nie minęły jeszcze trzy tygodnie, to Ida Nowakowska wróciła już do studia programu "Pytanie na śniadnie". Przy okazji Dnia Matki prezenterka współprowadziła środowy odcinek.

Ida Nowakowska nie zwalnia tempa. Na początku maja prezenterka przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, ale nie ma zamiaru rezygnować z pracy. W środę w wyjątkowym dla siebie odcinku z okazji Dnia Matki razem z Małgorzatą Tomaszewską poprowadziła odcinek programu "Pytanie na śniadanie". Opinie internautów są wyraźnie podzielone.

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Kara, Natalia, Marcin z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Marcin uprawiał seks z Karą. Fani: Nie jest ci głupio?

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska wróciła do pracy

Ida Nowakowska od prawie trzech tygodni jest szczęśliwą mamą. Prezenterka długo starała się o dziecko i nie ukrywa, że właśnie na tę role czekała od dawna. Mimo obowiązków wynikających z nowej roli, Ida bardzo szybko wróciła do pracy. Kilka dni po narodzinach syna pojawiła się w finałowym odcinku "Dance Dance Dance", a kilka dni temu zadebiutowała w roli polskiego sekretarza Eurowizji.

W środę w "Pytaniu na Śniadanie" świętowano Dzień Matki. Obok Małgorzaty Tomaszewskiej pojawiła się rozpromieniona Ida Nowakowska. Szybki powrót do roli gospodyni programu część widzów przyjęła z entuzjazmem, ale pojawiły się też głosy krytyki. Internauci są podzieleni.

Bardzo lubię Idę, ale faktycznie jest świeżo po porodzie, który dla każdej kobiety jest obciążający, a czas połogu jest szczególny.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pozuje z mężem, ale fan widzą Krzysztofa Rutkowskiego

To dorosła kobieta, czuje się dobrze, a opieka nad dzieckiem jest pewnie zapewniona - czytamy na fanpage’u programu na Facebooku.

W programie Ida Nowakowska przyznała, że czuje się świetnie, a na planie może liczyć na wsparcie kolegów z TVP. Podziękowała też swojej mamie, która pod jej nieobecność opiekuje się chłopcem.

Więcej o: