Ida Nowakowska chwali się synem. Pokazała jego twarz i zdradziła, do kogo jest podobny. "Robi takie same miny"

Spełniło się marzenie Idy Nowakowskiej. Prezenterka została matką i nie zamierza ukrywać swojego szczęścia. Znów pokazała syna i zdradziła, do kogo jest podobny.

Na ten dzień Ida Nowakowska czekała od bardzo dawna. Ona i jej partner, Jack Herndon, po kilku latach starań o dziecko w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy zostali rodzicami. Prezenterka "Pytania na śniadanie" już wie, do kogo podobny jest jej syn.

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Udział Idy Nowakowskiej w finale stoi pod znakiem zapytania

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Ida Nowakowska pokazała twarz syna

Pod koniec stycznia, podczas jednego z wydań programu "Pytanie na śniadanie", Ida Nowakowska ogłosiła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Choć przez pół roku ukrywała to w tajemnicy, to zdaje się, że teraz już chce się dzielić obserwatorami niemal wszystkim.

Ida tak jak wiele ciężarnych celebrytek relacjonowała przygotowania do porodu i pokazywała, jak kompletuje wyprawkę dla syna. Podzieliła się także relacją z baby shower. Po porodzie nie zamierza rezygnować z dzielenia się rodzinnymi chwilami. Nowakowska opublikowała krótkie nagranie ze szpitala, na którym można było zobaczyć jej męża i syna. Ostatnio zrelacjonowała, że wybrali się na szybkie zakupy, żeby dokupić maluchowi najpotrzebniejsze rzeczy. Tego samego dnia tancerka znów pokazała swojego syna. Wielu celebrytów nie chce publikować w mediach społecznościowych wizerunku swoich dzieci, ale zdaje się, że Ida i Jack podjęli inną decyzję.

Przy okazji pochwalenia się pociechą Nowakowska podzieliła się też swoimi przemyśleniami. Zdradziła, że syn jest bardzo podobny do jej małżonka.

Robi takie same miny jak Jack - wyjawiła na InstaStories.

Ida NowakowskaIda Nowakowska Instagram/idavictoria

Myślicie, że cały czas chętnie będzie pokazywać twarz dziecka

Ida Nowakowska zaskoczona petycją tancerzy ws. 'You Can Dance'Tancerze sprzeciwiają się "You Can Dance" w TVP. Nowakowska i Grysz zaskoczone

Więcej o: