Joanna Jędrzejczyk w kreacji w piórka i cekiny. Ryzykownie, ale dała radę. "Księżniczka". Na nodze ślad po kontuzji

Joanna Jędrzejczyk w sobotnim finale "Dance Dance Dance" oceniała dwie pary. Fani na najnowszym zdjęciu zwrócili uwagę na kreację jurorki.

Za nami wielki finał "Dance Dance Dance". Taneczną rywalizację gwiazd oceniali Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Ta ostatnia zaprezentowała się w odważnej, błyszczącej stylizacji. Fani w komentarzach pod zdjęciami jurorki nie ukrywali, że sukienka była strzałem w dziesiątkę. 

Jurorzy 'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Widzowie oburzeni decyzją jury. "Wstydźcie się"

Joanna Jędrzejczyk zachwyciła w finale "Dance Dance Dance" 

Joanna Jędrzejczyk razem z Idą Nowakowską i Agustinem Egurrolą oceniali uczestników w "Dance Dance Dance" (to jednak nie od ich opinii, ale głosów widzów zależał ostateczny wynik finału). W sobotę mieli okazję zrobić to ostatni raz - a przynajmniej w tej edycji programu. Zatańczyły przed nimi dwie pary: Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak oraz Anna Matysiak ze Stanisławem Karpielem-Bułecką. Ostatecznie to pierwsza z nich otrzymała najwięcej głosów i zwyciężyła w zaciętej rywalizacji.

Zobacz też: "Dance Dance Dance". Egurrola dał "dychę", ale później krytykował. Jędrzejczyk się wkurzyła. Ida przerywa: Co tu się dzieje?!

Emocje powoli opadają, a fani programu skupiają się na innych aspektach niż występy uczestników. Uwagę przykuła nie tylko stylizacja i wygląd świeżo upieczonej mamy, Idy Nowakowskiej, ale i Joanny Jędrzejczyk. Jurorka zdecydowała się na czarną, krótką kreację z cekinami i piórami.

 

Dobrała do niej proste sandałki i perły na szyi. Nie możemy nie wspomnieć też o falach w hollywoodzkim stylu. Fani jednogłośnie stwierdzili, że prezentuje się perfekcyjnie, nawet mimo sporego plastra na nodze. 

Ah, jak miliard dolarów!
Bardzo kobieco i ślicznie!
Cudownie wyglądasz w tej sukience.
O proszę, gdyby nie ta noga, to pomyślałbym, że to księżniczka - pisali pod jej zdjęciem.

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Udział Idy Nowakowskiej w finale stoi pod znakiem zapytania

Jędrzejczyk w majówkę trafiła bowiem na SOR Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie musiał zająć się nią chirurg. Kontuzja nie okazała się jednak na tyle poważna, by musiała zrezygnować w udziału w finale.

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie, Roksana Węgiel znokautowała przyjaciółkę
Więcej o: