"Dance Dance Dance". Widzowie oburzeni decyzją jury. "Wstydźcie się"

Ostatni odcinek tanecznego show TVP "Dance Dance Dance" wzbudził sporo zamieszania. Widzowie kierują w stronę jury dość mocne słowa.

Ostatni odcinek tanecznego show TVP "Dance Dance Dance" wzbudził niemałe emocje wśród widzów. Według większości komentatorów z programem zamiast Oli i Damiana powinni pożegnać się Ania i Staszek. Widzowie show dali upust swoim emocjom na profilach w mediach społecznościowych formatu.

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Kto odpadł? Znamy finalistów!

"Dance Dance Dance". Widzowie oburzeni rezultatem półfinału

Decyzją jury z programem pożegnali się Ola Nowak i Damian Kordas. Taki obrót spraw nie spodobał się widzom show, którzy w otwarty sposób ukazali swoje niezadowolenie. Wielu z nich przyznało, że na miejscu jurorów bez wahania daliby parze 10 punktów. Pod postem profilu "Dance Dance Dance" na Facebooku czytamy:

Ola i Damian ode mnie 10 punktów! Bardzo smutno mi się zrobiło bez nich. Najlepsi odpadają, to niesprawiedliwie i to są przykre zagrania!
 

Jedna z komentatorek nazwała Olę i Damiana najlepsza parą edycji show. Stwierdziła, że werdykt jury był niesprawiedliwy.

Ola i Damian ode mnie 10 punktów, najlepsza para, bardzo niesprawiedliwe, że odpadli.

Padły również mocne słowa w stronę panelu jurorskiego - według jednego z widzów powinni się wstydzić za swoją decyzję. 

Mnie na miejscu jurorów byłoby wstyd za słowa wypowiedziane w stronę Oli i jak bardzo chcieli wmówić Oli i Damianowi, że są najgorsi, mimo że tak nie jest...

Pojawiły się również głosy, które wprost mówią, że z programem powinni pożegnać się Staszek i Ania.

Oceny niesprawiedliwe! Ola i Damian powinni być w finale! Z całą sympatią dla Staszka i Ani, ale to oni powinni dzisiaj odpaść. Jestem mocno zażenowana ocenami jurorów.

Piotr ŻyłaPiotr Żyła odpalił muzykę i śpiewa. Fani płaczą ze śmiechu

Jak oceniacie werdykt jury? Podobał wam się ostatni występ Oli i Damiana?

Więcej o: