Wypadek na planie "Dance Dance Dance". "Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło"

Podczas przygotowań do kolejnego odcinka "Dance Dance Dance" doszło do nieszczęśliwego wypadku. Konieczna była pomoc ratownika medycznego.

Zbliża się kolejny odcinek tanecznego programu produkcji TVP2 - "Dance Dance Dance". Podczas prób do najbliższego epizodu doszło do nieszczęśliwego wypadku - jedna z uczestniczek została uderzona rekwizytem w oko. Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, sytuacja wyglądała bardzo poważnie i konieczna była profesjonalna pomoc ratownika medycznego. 

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie

"Dance Dance Dance". Wypadek na planie. Roksana Węgiel przerażona

Do wypadku doszło podczas przygotowań wspólnego występu Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. Partnerka Węgiel została nieszczęśliwie uderzona pałką w oko. Jak relacjonowała poszkodowana:

Naszym rekwizytem były pałki. Niestety dostałam nią w oko.

Roksana nie ukrywała swojego przerażenia sytuacją. Z łamiącym głosem przyznała, że zaczęła panikować i trząść się w obawie o zdrowie swojej przyjaciółki. 

Dostała w takie miejsce, że dosłownie ją odcięło na moment. Bardzo się przestraszyłam. Zaczęłam panikować, zaczęłam cała się trząść. Miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. To było szokujące i paraliżujące dla wszystkich.

Na szczęście, błyskawicznie po wypadku na scenie pojawił się ratownik medyczny, który od razu zadbał o stan zdrowia Oliwii.

Przypominamy, że sobotnim odcinku już tylko trzy pary zaprezentują nowe choreografie z najsłynniejszych światowych klipów. Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matusiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zatańczą w duecie oraz solo. Emisja kolejnego odcinka programu "Dance Dance Dance" odbędzie się 1 maja o godzinie 20.00 na kanale TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.