Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Promieniała. Już zapowiada: Mam nadzieję, że wrócimy w tej samej sprawie czym prędzej

Ida Nowakowska i jej syn właśnie opuścili szpital, co na zdjęciach uwiecznili czujni paparazzi. Tymczasem sama tancerka podziękowała personelowi szpitala na Instagramie.

Zaledwie kilka dni temu Ida Nowakowska urodziła swoje pierwsze dziecko - syna. Faktem tym błyskawicznie podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcia i nagrania. Z kolei jej wyjście ze szpitala uwiecznili paparazzi. Ona sama dodała post na Instagramie, w którym podziękowała personelowi szpitala.

Ida Nowakowska w stylizacji Kamili BrudzyńskiejIda Nowakowska urodziła! Poród odbył się kilka dni przed terminem

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska z synem już w domu

Na zdjęciach, które zostały zrobione przed jednym z warszawskich szpitali, widać, jak szczęśliwy i dumny tata Jack Herndon wysiada z samochodu i idzie odebrać swoją żonę i syna. Chwilę później para wychodzi, niosąc już maleństwo. Ida i Jack chętnie pozowali do zdjęć i - jak się później okazało - również nagrań. Jedno z nich trafiło na Instagram świeżo upieczonej mamy. Ida Nowakowska napisała długi post, w którym podziękowała lekarzom oraz położnej. Przy okazji już zapowiedziała kolejny poród w tym samym miejscu.

Do zobaczenia niebawem. Rodzinka w komplecie! Tutaj nasz powrót do domku. Najszczersze podziękowania dla Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie - Dyrekcji, która tworzy wspaniałą atmosferę... Wszystkim, których napotkałam tam przez tych parę dni. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, w połączeniu z prawdziwym ciepłem, którego rodzina, a przede wszystkim kobieta, tak bardzo potrzebuje w tych tak znaczących chwilach. (...) Aż po prostu chce się tam wracać! Nigdy nie myślałam, że będę tęsknić za szpitalem! Mam nadzieję, że jeśli pan Bóg da, wrócimy w tej samej sprawie czym prędzej - napisała Ida Nowakowska.
 

Matt Damon, Jennifer Lopez i Ben AffleckDamon potwierdza plotki o romansie Lopez i Afflecka? "Kocham ich oboje"

Na koniec wpisu gwiazda TVP dodała, że chwile spędzone w szpitalu były dla niej naprawdę ważne.

Więcej o: