Ida Nowakowska w zeberkowym golfie na Eurowizji. Jeden z komentatorów zażartował z jej stroju

Ida Nowakowska zaskoczyła swoim strojem podczas przyznawania punktów na tegorocznej Eurowizji. Z jej golfu w zeberkowy strój zażartował nawet jeden z komentatorów.

Ida Nowakowska pojawiła się podczas najbardziej emocjonującego momentu Konkursu Piosenki Eurowizji, czyli w czasie odczytywania wyników. Na tę okoliczność postawiła na nietypowy strój - włożyła biało-czarny golf ze wzorem w zebrę, który do rękawów miał przyszyte rękawiczki w ten sam wzór. Do tego dobrała szerokie spodnie w czarnym kolorze. Ozdobą jej stroju były sporych rozmiarów kolczyki. Jeden z komentatorów zażartował na wizji z jej stylizacji, a właściwie z golfu w zeberkowy wzór.

Ida NowakowskaNowakowska pokazała syna i zdradziła, do kogo jest podobny. "Robi takie same miny"

Zobacz wideo Ida Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu

Eurowizja 2021. Komentator zażartował ze stroju Idy Nowakowskiej

Na chwilę przed porodem Ida Nowakowska pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie", jednak szybko okazało się, że i tak zobaczymy i usłyszymy ją na antenie TVP. W sieci pojawiła się informacja, że tancerka będzie sekretarzem podczas Eurowizji 2021. I tak się stało zaledwie kilkanaście dni po tym, jak po raz pierwszy została mamą. Po raz pierwszy wystąpiła też w roli polskiego sekretarza konkursu. Tancerka była bardzo podekscytowana, że wreszcie możemy oglądać Eurowizję i stwierdziła, że dwa lata przerwy spowodowane pandemią koronawirusa to zdecydowanie za długo. 

Prezenterka jako sekretarz konkursu zaprezentowała polską punktację. Maksymalna liczba punktów powędrowała do San Marino. Do kogo jeszcze powędrowały punkty z Polski? Zobacz TUTAJ. Kiedy Ida Nowakowska pojawiła się na ekranie, trudno było nie zwrócić uwagi na jej stylizację. Brytyjski komentator finału Eurowizji zażartował z "zeberkowego" stroju Idy Nowakowskiej i po chwili zastanowienia dodał:

Ciekawe, czy ma do tego głowę - powiedział.

Jak oceniacie strój Idy Nowakowskiej?

Ida NowakowskaIda Nowakowska fot. Eurowizja 2021 screen

'You can dance - nowa generacja' pokaże na scenie dzieci w wieku 8-13 lat"You can dance" w TVP. Czym będzie różnić się od wersji konkurencji?