"Love Island". Mikołaj Jędruszczak szuka miłości. Wskazał pięć cech idealnej partnerki i dopiekł Sylwii Madeńskiej

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" kolejny raz uderzył w Sylwię Madeńską. Przyznał na Instagramie, że szuka dziewczyny. W pożądanych cechach wskazał m.in. brak zamiłowania do używek i prawdomówność. Co ciekawe, odpowiedział na to pytanie, przebywając z byłą partnerką na wakacjach.

Uczestnik pierwszej edycji "Love Island" Mikołaj Jędruszczak odpowiadał na Instagramie na pytania zadawane przez fanów. Byli ciekawi, czy ma obecnie dziewczynę. Odpowiedział stanowczo, że nie i podał pięć cech, które musiałaby mieć jego nowa partnerka. Wydaje się, że niektóre z nich były przytykiem w stronę byłej dziewczyny, Sylwii Madańskiej, z którą... obecnie jest na wakacjach. O co w tym wszystkim chodzi?

Zobacz wideo Sylwia Madeńska o swojej metamorfozie: "Ludzie bardzo mnie wspierają"

Sylwia Madeńska i Mikołaj JędruszczakSylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak razem? "Stara miłość nie rdzewieje"

Mikołaj Jędruszczak o ideale kobiety

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się pod koniec września 2020 roku. Brali wtedy udział w "Tańcu z Gwiazdami", jednak zaraz po ogłoszeniu smutnych wieści o zakończeniu związku widzowie zdecydowali, że byli kochankowie pożegnają się z programem. W ciągu kolejnych tygodni Jędruszczak zdążył kilkukrotnie wypowiedzieć się na temat byłej partnerki - stwierdził, że nie była wobec niego szczera, oszukiwała, a nawet, że musiał ją "odklejać pijaną od innych facetów". Wydaje się więc, że najnowsza wypowiedź Mikołaja na temat potencjalnej kandydatki na dziewczynę jest przytykiem w stronę Sylwii. Stwierdził bowiem, że szuka osoby, która będzie m.in. lojalna i stroniąca od używek.

Nie mam dziewczyny. Oto wymagania - nie pije, nie ćpa, nie pali, jest lojalna i prawdomówna - wymieniał Jędruszczak na Instagramie.

Mikołaj JędruszczakMikołaj Jędruszczak instagram.com@mikolaj_jedruszczak_official

Sylwia Madeńska pokazała zdjęcie bez i z makijażemSylwia Madeńska z "Love Island" porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica? Spora

Zaznaczył też, że zgłoszenia należy kierować w prywatnych wiadomościach. Wydaje się jednak, że to nieśmieszny żart z jego strony, bo obecnie przebywa na wakacjach właśnie z Sylwią Madeńską, o której się wcześniej tak negatywnie wypowiadał. O co w tym wszystkim chodzi? Coś nam mówi, że to próba zwrócenia na siebie uwagi. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". W związku Madeńskej i Jędruszczaka było naprawdę gorąco: Namiętność była tak duża, że kończyliśmy wcześniej próby

Więcej o: