Małgorzata Rozenek w codziennej stylówce. Buty nie zyskały fanów. "Jak do trumny". Oczywiście, że odpowiedziała

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejną stylizacją. Tym razem internauci skrytykowali jej buty, które ich zdaniem psują cały efekt.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że uwielbia modę. W jej szafie można znaleźć rzeczy od najlepszych projektantów oraz najmodniejsze dodatki. Co więcej, sama także stworzyła własną linię ubrań. Stworzonymi stylizacjami chętnie dzieli się na Instagramie, a każda z nich jest komentowana. Tym razem pokazała się w dresie i topornych butach, które nie spodobały się użytkownikom Instagrama.

Małgorzata RozenekFit Rozenek chwali się płaskim brzuchem po świętach. "Prima aprilis już było"

Małgorzata Rozenek skrytykowana za buty

Rozenek ma na sobie czarny dres, nerkę Gucci oraz ciemne buty, tzw. relaksy. Użytkownicy Instagrama w komentarzach wyrazili swoje zdanie:

Buty jak do trumny.
Super stylizacja tylko buty załamały wszystko. Ciężki but bliżej kostki - ja to tak widzę - piszą.
 

Małgorzata Rozenek zdecydowała się zareagować na ostatni wpis i odpisała w dowcipny sposób:

Bardzo dobrze to widzisz. Tak powinno być, ale te buty są jak kapcie, a strasznie się spieszyłam po śmietanę - zwróciła się prezenterka do fanki.
Zobacz wideo Rozenek o mężu

To nie pierwszy raz, kiedy użytkownicy Instagrama wyrazili swoje zdanie na temat butów, jakie wybierają celebrytki. Wielokrotnie z krytyką spotykała się Sara Boruc. Kontrowersje wywołały m.in. jej sandały, które zostały określone jako nadające się na pielgrzymkęczarne klapki zdaniem niektórych deformowały jej stopy. Przykre komentarze musiała czytać też m.in. Anna Lewandowska. Jedną z jej stylizacji, w której największą uwagę przyciągały wysokie, ciężkie buty, określono jako "strój do lasu na grzyby".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z HenrykiemRadosław Majdan i Małgorzata Rozenek będą mieli kolejne dziecko? Były piłkarz skomentował

A Wy co myślicie o butach Małgorzaty Rozenek?