Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek będą mieli kolejne dziecko? Były piłkarz skomentował

Radosław Majdan w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział, czy razem z Małgorzatą Rozenek planują kolejne dziecko.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zeszłego roku powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Na świecie pojawił się Henryk, który od narodzin stał się gwiazdą na profilach na Instagramie swoich rodziców. Majdanowie długo starali się o potomka, więc nic dziwnego, że maluch jest dla nich najważniejszy. Zwłaszcza, że jest to pierwsze rodzone dziecko byłego piłkarza, który razem z żoną wychowuje jej dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem: Tadeusza i Stanisława. 

Zobacz wideo Henio to prawdziwa gwiazda

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli kolejne dziecko?

Majdanowie nie ukrywali, że marzyli o córce. Wybrali dla niej nawet imię - Helena. Jednak są szczęśliwi, że dołączył do nich Henryk. Rodzice uważają, że to mały klon Radosława. Pokazują zdjęcia, które mają być na to dowodem.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanHenio Majdan ma dokładnie taki sam nawyk jak ojciec. Dowód na zdjęciu

Oboje doskonale odnajdują się w roli rodziców, a ich fani doskonale wiedzą, że marzą o córce. Dlatego co jakiś czas pojawiają się pytania, czy myślą jeszcze o powiększeniu rodziny. Odpowiedź na to pytanie chciała poznać Beata Tadla, której gościem w programie był Radosław Majdan. Z jego słów wynika, że na razie skupiają się na Henryku:

Na razie spokojnie, mamy w domu wystarczający powiew dziecięcej energii. Mamy naszego synka, na którego bardzo długo czekaliśmy, więc tutaj nie myślimy na razie o tym, aby powiększać rodzinę. Na razie koncentrujemy się na tym, żeby Henio rósł, był zdrowy, szczęśliwy i na razie nam to doskonale wychodzi - odpowiedział.

Małgorzata RozenekRozenek i Majdan muszą się wstrzymać z budową domu. Nie wszystko idzie gładko

Jak widać, swoje plany odłożyli w czasie. Ale kto wie, czy kiedy Henryk trochę podrośnie, nie zaczną myśleć o kolejnym maluchu?