Sara Boruc pochwaliła się butami, ale znów nie trafiła w gust fanek. Skrytykowały jej "zdeformowane" stopy. Zareagowała

Na instagramowym profilu Sary Boruc pojawiło się zdjęcie stóp w czarnych klapkach na obcasie. Fankom bardzo się nie spodobało, a celebrytka zareagowała na krytyczne komentarze.

Sara Boruc uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Znana jest ze swojego wyczucia stylu i doskonale odnajduje się w najnowszych trendach. Chętnie dzieli się nowinkami modowymi w mediach społecznościowych i często pokazuje stylowe kreacje na Instagramie. Jak to jednak w modzie bywa, jej wybory nie zawsze cieszą się powszechnym uznaniem.  Podobnie było i tym razem.

Sara Boruc została skrytykowana za stopy

Na instagramowym profilu Sary Boruc pojawiło się zdjęcie nowych butów, które jednak szybko zniknęło z sieci. Fanki skrytykowały bowiem nie tylko ekstrawaganckie obuwie celebrytki, ale też wygląd jej stóp. 

Sara BorucSara Boruc Sara Boruc - instagram

Sara Boruc zaprezentowała się w czarnych klapkach na obcasie Bottega Veneta, przy okazji pokazując biżuterię na nogę pochodzącą z jej firmy. Pod zdjęciem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy, które jednoznacznie pokazują, że wybór butów nie przypadł do gustu większości obserwatorek. 

Boże, przez te buty myślałam, że masz zdeformowane stopy.
Może drogie. Może prestiżowe. Ale brzydkie.
Jestem na nie. Miałam takie zielone z targu w 2000 roku. Dodam, że były lakierowane - pisały internautki.

Sara postanowiła zareagować na krytyczne komentarze.

Ależ przesadzacie. Zawsze taka ekscytacja obuwiem, jakby świat się na tym kończył - napisała.

Na szczęście wśród negatywnych opinii można było doszukać się też komplementów.

Boskie buty.
Są boskie! I ta biżuteria - czytamy.

Według nas stopy wyglądają całkowicie normalnie, a w kwestii gustu nietrudno przecież o różnice. Nam podobają się zarówno buty, jak i stopy Sary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.