"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza udostępniła zdjęcie, na którym ma bardzo długie włosy. Teraz chce do nich wrócić

Iza to uczestniczka najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na Instagramie pokazała, jak kiedyś wyglądała. Nie ukrywa, że w tamtej fryzurze czuła się znacznie lepiej.

Od kilku tygodni widzowie mogą śledzić losy uczestników piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem eksperci połączyli w pary: Igę i Karola, Laurę i Maćka oraz Izę i Kamila. Wiele wskazuje, że tym ostatnim się udało i do tej pory są razem. Świadczyć o tym może zdjęcie mężczyzny, na którym za dużo zdradził i które szybko usunął.

Kamil i Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzeniaKamil ze "Ślubu" przez przypadek ujawnił, jak potoczyło się jego małżeństwo z Izą

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza kiedyś miała inną fryzurę

Iza szybko zdobyła sympatię widzów. Ci komplementują ją na jej profilu na Instagramie za klasę i dojrzałość. Pod zdjęciem kobiety w sukni ślubnej pojawiło się wiele miłych słów:

Dla mnie najpiękniejsza uczestniczka programu. I z klasą.
Nie mogłam się napatrzeć na ciebie. Niesamowicie kobieca, elegancka, ale zarazem zwiewna i dziewczęca. Tak powinna wyglądać każda panna młoda.
Klasa i szyk. Piękna kobieta z ciebie - piszą.
Zobacz wideo Tym parom nie wyszło

35-latka zaprezentowała się na ekranie w krótkich włosach, sięgających ramion. Okazuje się, że w przeszłości nosiła długie pasma, czym pochwaliła się na InstaStories. Jedno się jednak nie zmieniło - wtedy także farbowała się na blond. Iza dodała zdjęcie z zeszłego roku i napisała, jak się czuła w takiej fryzurze:

Tęsknię za moimi długimi włosami. Szybciutko niech odrosną - wyznała.

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Screen z Instagram.com/ iziiij85

Naszym zdaniem znacznie lepiej wygląda w krótszej fryzurze, ale oczywiście chodzi o to, by czuła się dobrze.

Ślub od pierwszego wejrzeniaEkspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o dobraniu par [PLOTEK EXCLUSIVE]

Na zdjęciach na jej profilu możemy także zobaczyć, że w zeszłym roku miała także grzywkę. Jak widać uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Ale w sumie to nic dziwnego - w końcu jest fryzjerką. A wam, w której fryzurze się bardziej podoba?

Więcej o: