Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. "To będzie łupnięcie"

Krzysztof Jackowski podczas jednej z ostatnich transmisji na YouTube ponownie zapowiedział, że czeka nas ekonomiczny krach. Również Ci, którzy oczekują w lecie odpoczynku od pandemii, mają się mocno zdziwić...

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie. Tematyka ostatnich spotkań z widzami jest zdominowana przez pandemię i jej skutki. Co czeka nas w nadchodzących miesiącach? 

SokółWpadka "Super Expressu". Tabloid pomylił rapera Sokoła ze sprawcą napadu na księdza

Krzysztof Jackowski o przyszłości Europy

Jasnowidz wyraził swoje obawy, co do Europy. Jak przyznał, możemy być świadkami początku jej końca: 

Wcale bym się nie zdziwił, że (…) Unia Europejska się rozprasza. Unia Europejska się w jakiś sposób kończy, ale to wszystko jest rozłożone w czasie. 

Jackowski dodał przy okazji, że Anglia uciekła z Unii Europejskiej w ostatnim momencie. Jak twierdzi, ma jej to wyjść na dobre:

Ta ucieczka była w ostatnim momencie i dobrze ze się stało. Anglia będzie bezpieczniejsza niż cała Europa.

Jasnowidz przewiduje, że wkrótce czeka nas nowe prawo w przemieszczaniu się po Europie. Ma być zacieraniem tego, co wypracowała Strefa Schengen. Jak wieszczy Jackowski, ma to być dopiero początek tego, co czeka nas w przyszłości.

Będzie nowe prawo w kwestii przemieszczania się po Europie. To będzie jednolite prawo. To będzie zacieranie Strefy Schengen. To będzie trochę utrudniało nam swobodne poruszanie się. I to będzie początek tego, co będzie potem.

Krzysztof Jackowski o nadchodzących kryzysach 

Rozczarowani mogą być również Ci, którzy liczyli na poluzowanie obostrzeń w okresie letnim. Jasnowidz przewiduje, że Polsce może zagrażać nowa zaraza, bądź inny wariant tej, która obecna jest teraz. Jackowski sam zdawał się być zaskoczony swoją wizją. 

Ciepłą wiosną albo latem raptem skądś się pojawi zagrożenie zdrowotne u nas (…) Być może ta sama zaraza, wariant lub coś nowego (…) Dziwnie mi się to kojarzy.

Księżna Kate, książę WilliamPierwsze wyjście księżnej Kate i księcia Williama. Spójrzcie na te grobowe miny

Jackowski zwrócił również uwagę na napiętą sytuacje na Bliskim Wschodzie, która może wkrótce dojść do eskalacji. 

Zajadliwa sytuacja na Bliskim Wschodzie, która jest, a my nie jesteśmy o niej informowani. (…) Ona jest bardzo napięta i w każdej chwili może tam dojść do czegoś bardzo poważnego.
Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

W okolicach kwietnia mamy spodziewać się pierwszych oznak kryzysu ekonomicznego. Jednak dopiero lipiec i sierpień ma nam dać ostro popalić:

Okres lipca i sierpnia to będzie prawdziwy kryzys i on się wyłoni prawdopodobnie z rynków amerykańskich. To będzie łupnięcie, ostre tąpnięcie.

Wierzycie w jego wizje?