Karolina Szostak zmieniła fryzurę. "Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy". Fani: Dziesięć lat mniej

Karolina Szostak pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Fryzjerka zaszalała z cięciem . Fani są zachwyceni tą metamorfozą: Pięknie, dziesięć lat mniej.

Karolina Szostak odwiedziła fryzjerkę gwiazd, Aleksandrę Oleczek na co dzień współpracującą z Olgą Bołądź, Aleksandrą Kwaśniewską, Moniką Zamachowską czy Anetą Zając. Prezenterka Polsatu zdecydowała się, jak sama mówi, na "ostre cięcie" i zmieniła charakterystyczną dla niej do tej pory fryzurę.

Karolina SzostakKarolina Szostak pozuje w naturalnej wersji. "Nie poznałbym Pani"

Zobacz wideo Tak wyglądał proces zmiany fryzury Karoliny Szostak:

Karolina Szostak ścięła włosy: Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy. Fani są zachwyceni!

Karolina Szostak zaczęła karierę w telewizji, mając zaledwie 15 lat. Prowadziła wtedy "Szortpress" w programie dla młodzieży "5-10-15". Obecnie prezenterka słynie z prowadzenia serwisów sportowych na antenie Polsat Sport i Polsat Sport News. W mediach dużo mówiło się o jej metamorfozie, gdy zrzuciła zbędne kilogramy i napisała poradnik "Moja spektakularna metamorfoza".

Za jej przemianę odpowiedzialny był post doktor Ewy Dąbrowskiej. Mimo zmieniającego się rozmiaru ubrań i kształtu twarzy, fryzura dziennikarki od lat pozostawała niezmienna. Falujące, blond włosy do obojczyków i delikatna grzywka stały się jej znakiem rozpoznawczym - do dziś. Szostak odwiedziła salon Aleksandry Oleczek i zdecydowała się na zmianę fryzury.

Dzisiaj wielkie cięcie. Ja się trochę boję, bo mi się wydaje, że one wcale nie są takie długie i nie ma z czego za bardzo obcinać tych włosów - mówiła Szostak.
15 centymetrów dzisiaj - dodała ucieszona fryzjerka gwiazd.

Karolina Szostak prędko pochwaliła się na Instagramie efektem. Ma teraz ścięte na prosto włosy do ramion, przedziałek na środku i skróconą oraz przerzedzoną grzywkę. 

Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy! Ostre cięcie - napisała.
 

Karolina SzostakKarolina Szostak zaprosiła obserwatorów do salonu. Jest bardzo przytulny

Internauci bardzo pozytywnie odebrali nową fryzurę prezenterki i zgodnie stwierdzili, że w tych włosach Szostak wygląda dużo młodziej i promiennie. 

Elegancko, młodo, świeżo, lekko!
Pięknie, dziesięć lat mniej... 
Wiosenna, elegancka fryzura - pisali.

A Wam jak się podoba metamorfoza prezenterki?

Karolina SzostakKarolina Szostak zaprezentowała mega szczupłą talię. "Jest pani moją inspiracją"

Więcej o: