Karolina Szostak pozuje przed lustrem w całkowicie naturalnej wersji. "Nie poznałbym Pani". A Wy?

Karolina Szostak coraz chętniej pokazuje się w sieci bez makijażu. Tym razem strzeliła sobie fotkę, pozując do lustra w bardzo luzackiej i młodzieżowej stylizacji. Fani jej nie poznają?

Karolina Szostak zaistniała w show-biznesie nie tyle dzięki karierze dziennikarki sportowej, co przez spektakularną metamorfozę wizerunkową. Prezenterka zrzuciła zbędne kilogramy, stosując wiele diet, które później opisała w autorskich poradnikach. Żywieniowe wyrzeczenia polecane przez Szostak nie były jednak rekomendowane przez profesjonalnych dietetyków. Karolina po drodze zaliczyła również kilka wpadek z instagramowymi filtrami i nieudolnym retuszowaniem zdjęć. Od jakiegoś czasu promuje w sieci naturalny wygląd, coraz częściej pokazując się bez makijażu. Tym razem dodała fotografię w iście sportowym stylu!

Karolina Szostak bez makijażu

Kilkukrotnie zarzucano jej, że eksperymentowała z zabiegami medycyny estetycznej, zmieniając rysy twarzy. Szeroko komentowano jej figurę, z początku zachwycając się metamorfozą, a później martwiąc się o jej szczupły wygląd i sugerując problemy ze zdrowiem. Wygląda na to, że Karolina Szostak nie przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat, bowiem coraz chętniej pokazuje w sieci prawdziwe oblicze. Zdjęcia bez makijażu nie są rzadkim widokiem na instagramowym profilu dziennikarki. 

Najnowszy post w mediach społecznościowych również przedstawia gwiazdę w bardzo codziennym i naturalnym wydaniu. Sportowa buty, zielone dresy i bluza z kapturem to outfit, w którym Karolina pozowała do zdjęcia przed lustrem. Na jej twarzy natomiast nie ma ani grama makijażu. Niektórzy internauci stwierdzili nawet, że nie poznają gwiazdy! 

 
Zobacz wideo Karolina Szostak pokazała się przed lustrem w całkowicie naturalnej wersji
Nie poznałbym Pani - wyznał fan dziennikarki.

A Wy, rozpoznajecie Szostak w takim wydaniu?