Marcela Leszczak w przeszłości była rudzielcem. Modelka śmieje się z siebie: Zdecydowanie to nie jest mój kolor

Marcela Leszczak od lat jest wierna ciemnym włosom. Teraz jednak dodała na Instagramie kadry sprzed lat, na których ma inny kolor. Okazuje się, że w przeszłości była ruda.

Marcela Leszczak wkroczyła do show-biznesu kilka lat temu, kiedy to pojawiła się w trzeciej edycji "Top Model". Później zagrała w produkcji MTV "Miłość na bogato", ale prawdziwą popularność przyniósł jej związek z Miśkiem Koterskim. Bardzo szybko doczekali się dziecka i prawie od czterech lat są rodzicami Fryderyka. Ich związek jest burzliwy - rozstawali się i schodzili. Niedawno jednak ogłosili, że definitywnie się rozstali.

Misiek Koterski i Marcela LeszczakMarcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem? Modelka została zapytana wprost. Odpowiedziała szczerze

Marcela Leszczak na zdjęciach z przeszłości

Marcelę prawdopodobnie wzięło na wspominki. Na InstaStories dodała kilka starych zdjęć, na których miała rude włosy. Była wtedy młodą kobietą, która najwidoczniej eksperymentowała z wizerunkiem i szukała swojego stylu:

Zdecydowanie to nie jest mój kolor - stwierdziła.

Marcela Leszczak w przeszłościMarcela Leszczak w przeszłości Screen z Instagram.com/ marcelamargerita

Marcela Leszczak w przeszłościMarcela Leszczak w przeszłości Screen z Instagram.com/ marcelamargerita


Później dodała, że mimo tego, że miała taki odcień, to "powiedzenie o rudych jej się nie podobało". Możemy przypuszczać, że chodzi o to, że mówi się, że osoby o takich włosach są wredne. Musimy przyznać, że faktycznie zdecydowanie lepiej prezentuje się w ciemniejszych odcieniach.

A Wy co myślicie?

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiMisiek Koterski komentuje relacje z Marcelą Leszczak po rozstaniu

Zobacz wideo Pamiętacie, że tak kiedyś wyglądały?

Gwiazdy w młodości

Marcela to niejedyna gwiazda, która w przeszłości miała inny kolor włosów, który niekoniecznie do niej pasował. Na rudo przefarbowała się np. Edyta Zając, która jednak szybko wróciła do blondu i w nim czuje się najlepiej. W jasnych włosach niekorzystnie Victoria Beckham - dopiero ciemny odcień dodał jej klasy i charakteru. W odwrotnej sytuacji była Dominika Tajner, której czarny kolor dodawał lat. Od lat nosi jaśniejszy kolor, który rozjaśnia jej twarz.

Więcej o: