Dominika Grosicka przeszła odważną metamorfozę u fryzjera gwiazd. "Cudnie, normalnie magia"

Dominika Grosicka odwiedziła fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego. Pozbyła się odrostów i zaszalała z kolorem. Internauci zachwycają się jej nowym wyglądem.

Dominika Grosicka niedawno zdecydowała się na zmianę. Żona piłkarza Kamila Grosickiego miała już dosyć starego koloru włosów i oddała się w ręce specjalisty. Łukasz Urbański specjalnie dla niej przygotował mieszankę kilku farb. Efektem swojej pracy pochwalił się na Instagramie.

Dominika Grosicka ma nowy kolor włosów

Fryzjer zestawił dwa zdjęcia swojej klientki: sprzed zmiany i po. Na pierwszym widzimy, że żona piłkarza ma nieco spore odrosty oraz jasny kolor włosów, który nieco już stracił swój blask. Urbański jednak przygotował dla niej prawdziwą niespodziankę i idealnie dopasował do jej typu urody odcienie użytych produktów:

@dominikagrosicka i nowy kolor włosów. Kto na wiosnę ma ochotę zrobić sobie taki odcień? - zwrócił się do obserwatorów.
 

Internautki zostawiły wiele miłych słów, zarówno pod adresem Dominiki Grosickiej, jak i efektów pracy Łukasza Urbańskiego:

Cudnie, normalnie magia.
Piękny kolor.
Chciałabym taki kolor. Pięknie! Choć akurat w przypadku Bohaterki, to foto przed i po jest super - komplementują.
Zobacz wideo Pamiętacie, że tak kiedyś wyglądali?

Nowym wizerunkiem zachwycona jest także Grosicka:

Najlepszy - zwróciła się do fryzjera.

Żona Kamila Grosicka tym samym należy do grona znanych osób, które oddają się w ręce Urbańskiego. Jego klientką jest m.in. Dominika Tajner, która niedawno skorzystała z jego usług i sprawiła sobie platynowe doczepy, Joanna Krupa - choć ostatnio bywa w Polsce i rzadziej odwiedza jego salon oraz Andrzej Piaseczny, który podczas swoich urodzin "miał zarośnięte włosy", przez co "robił antyreklamę" swojemu fryzjerowi, o czym sam Łukasz napisał.

Jak Wam się podoba metamorfoza Dominiki Grosickiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.