"Rolnik szuka żony". Świąteczny odcinek już dzisiaj. O której godzinie? Kto się pojawi?

"Rolnik szuka żony". Już dzisiaj zostanie wyemitowany świąteczny odcinek uwielbianego przez telewidzów show. O której godzinie obejrzymy "Rolnika"? Kogo zobaczymy? Możemy spodziewać się uczestników z poprzednich edycji.

"Rolnik szuka żony" to program, którego uczestnicy dążą do znalezienia miłości życia. Z odcinka na odcinek kandydatek lub kandydatów ubywa, aż w końcu pozostaje tylko jedna osoba. Niektórym udaje się ułożyć sobie życie po programie, inni kończą przygodę bez drugiej połówki.

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Za nami siódma edycja hitu Telewizji Polskiej, który gromadzi przed telewizorami pokaźną liczbę widzów. Teraz fani produkcji będą mieli okazję zobaczyć, jak potoczyły się losy rolników zarówno z ostatniej, jak i z poprzednich odsłon. Wszystko to już dzisiaj, w świątecznym odcinku programu.

"Rolnik szuka żony". Kto pojawi się w świątecznym odcinku?

W specjalnym wydaniu "Rolnika" zobaczymy między innymi Bardowskich, Borysewiczów, Walczaków, Korolów oraz Kościeszów. Nie zabraknie też uczestników znanych z ostatniej edycji. W świątecznym wydaniu Marta Manowska odwiedzi bohaterów programu w ich domach, by zobaczyć, jak potoczyły się ich dalsze losy. Z niektórymi prowadząca połączy się w internecie, przeprowadzając wideorozmowę.

"Rolnik szuka żony". Kiedy obejrzymy świąteczny odcinek?

Pierwotnie spodziewaliśmy się, że odcinek specjalny zostanie wyemitowany w Boże Narodzenie, a wszystko za sprawą postu, który Marta Manowska opublikowała jeszcze przed finałem siódmej edycji programu.

Odcinek świąteczny też będzie. W pierwszy dzień Świąt. I to jaki! - pisała prowadząca.

Ostatecznie odcinek będziemy mogli obejrzeć w poświąteczną niedzielę, 27 grudnia. Świąteczne wydanie pojawi się niezmiennie w TVP1 o godzinie 21.15.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.