"Rolnik szuka żony". Marta dodała zdjęcie z "przystojnym brunetem". Fan: Paweł nie będzie zazdrosny?

Marta z "Rolnik szuka żony" jest obecnie w związku z Pawłem, do którego napisała list w programie. Ten ma jednak poważną konkurencję.

Marta z "Rolnik szuka żony" tuż po emisji ostatniego, finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" ujawniła fanom, że jej związek z poznanym w programie Pawłem wciąż trwa. Okazuje się, że teraz mężczyzna może mieć konkurencję.

Marta z "Rolnik szuka żony" jest z "przystojnym brunetem"

Marta z "Rolnik szuka żony" obecnie jest w związku z Pawłem - rolnikiem poznanym w programie. Ich relacja jest o tyle ciekawa, że mało brakowało, by uczestniczka opuściła gospodarstwo mężczyzny. Zdecydowała, że nic z tego nie będzie i nie sądzi, by im się udało. Ostatecznie Paweł jasno zasygnalizował, że ta bardzo mu się podoba i zdecydowali, że spróbują dać sobie ostatnią szansę. Później między nimi coraz bardziej iskrzyło.

Rolnik szuka żony - Paweł i Marta"Rolnik szuka żony". Paweł miał najwięcej szczęścia. Ale jego związek też przeżył chwile grozy

Ostatecznie w finałowym odcinku, który był nagrywany jesienią okazało się, że para wciąż ze sobą jest. Tuż po tym na Instagramie Marty z "Rolnik szuka żony" pojawiły się wspólne zdjęcia z Pawłem i jasna deklaracja o tym, że rozwijają swoją relację.

Mimo obiecującego początku teraz na koncie uczestniczki znalazło się zdjęcie z "przystojnym szatynem". I oczywiście nie jest to Paweł, który jest blondynem. Czy faktycznie widzowie mogą być zaniepokojeni?

 

Zdjęcie rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. Znalazł się na nim uroczy Seter irlandzki i to on jest wspomnianym przystojniakiem. 

Tym razem #selfie z przystojnym szatynem - opatrzyła fotkę Marta.

'Rolnik szuka żony'Finał "Rolnik szuka żony". Marta nie do poznania! Jej kreacja zaskoczyła widzów

Internauci od razu zaczęli dopytywać, czy pies jest własnością pary.

Zdecydowaliście się na psiaka? To Twój albo Pawła?

Okazuje się, że jest szansa, że w domu uczestniczki wkrótce pojawi się nowy psiak.

Nie jest mój niestety, ale wabi się Porto. Póki co zagłaskuje każdego, którego dorwę - odpowiedziała pod postem.

Niektórzy fani dopytywali, czy Paweł na pewno nie będzie zazdrosny nową miłością Marty.

Paweł nie będzie zazdrosny? P.S: Świetna z Was para, kibicuje bardzo - odpisała.

Cóż - z pewnością Paweł nie ma szans z uroczym psiakiem. Mamy nadzieje, że w życiu pary wkrótce pojawi się nowy członek rodziny.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Finałowa stylizacja Marty skrytykowana przez Karolinę Domaradzką: Mamy do czynienia z ciarkami żenady

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży