"Rolnik szuka żony". Marta dodała zdjęcie z "przystojnym brunetem". Fan: Paweł nie będzie zazdrosny?

Marta z "Rolnik szuka żony" jest obecnie w związku z Pawłem, do którego napisała list w programie. Ten ma jednak poważną konkurencję.

Marta z "Rolnik szuka żony" tuż po emisji ostatniego, finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" ujawniła fanom, że jej związek z poznanym w programie Pawłem wciąż trwa. Okazuje się, że teraz mężczyzna może mieć konkurencję.

Marta z "Rolnik szuka żony" jest z "przystojnym brunetem"

Marta z "Rolnik szuka żony" obecnie jest w związku z Pawłem - rolnikiem poznanym w programie. Ich relacja jest o tyle ciekawa, że mało brakowało, by uczestniczka opuściła gospodarstwo mężczyzny. Zdecydowała, że nic z tego nie będzie i nie sądzi, by im się udało. Ostatecznie Paweł jasno zasygnalizował, że ta bardzo mu się podoba i zdecydowali, że spróbują dać sobie ostatnią szansę. Później między nimi coraz bardziej iskrzyło.

Ostatecznie w finałowym odcinku, który był nagrywany jesienią okazało się, że para wciąż ze sobą jest. Tuż po tym na Instagramie Marty z "Rolnik szuka żony" pojawiły się wspólne zdjęcia z Pawłem i jasna deklaracja o tym, że rozwijają swoją relację.

Mimo obiecującego początku teraz na koncie uczestniczki znalazło się zdjęcie z "przystojnym szatynem". I oczywiście nie jest to Paweł, który jest blondynem. Czy faktycznie widzowie mogą być zaniepokojeni?

 

Zdjęcie rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. Znalazł się na nim uroczy Seter irlandzki i to on jest wspomnianym przystojniakiem. 

Tym razem #selfie z przystojnym szatynem - opatrzyła fotkę Marta.

Internauci od razu zaczęli dopytywać, czy pies jest własnością pary.

Zdecydowaliście się na psiaka? To Twój albo Pawła?

Okazuje się, że jest szansa, że w domu uczestniczki wkrótce pojawi się nowy psiak.

Nie jest mój niestety, ale wabi się Porto. Póki co zagłaskuje każdego, którego dorwę - odpowiedziała pod postem.

Niektórzy fani dopytywali, czy Paweł na pewno nie będzie zazdrosny nową miłością Marty.

Paweł nie będzie zazdrosny? P.S: Świetna z Was para, kibicuje bardzo - odpisała.

Cóż - z pewnością Paweł nie ma szans z uroczym psiakiem. Mamy nadzieje, że w życiu pary wkrótce pojawi się nowy członek rodziny.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Finałowa stylizacja Marty skrytykowana przez Karolinę Domaradzką: Mamy do czynienia z ciarkami żenady

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.