"Rolnik szuka żony". Finałowa stylizacja Marty skrytykowana przez Karolinę Domaradzką: Mamy do czynienia z ciarkami żenady

W finale "Rolnik szuka żony" Marta zaprezentowała się w stylizacji stworzonej przez siostrę. Niemal od razu pojawiły się liczne kontrowersje związane z jej ubiorem. Tym razem swoje zdanie w tej sprawie wyraziła medialna krytyczka mody Karolina Domaradzka.

Marta z "Rolnik szuka żony" w finale zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Okazało się, że za metamorfozę była odpowiedzialna jej siostra. Ta już kilka dni później skomentowała sprawę i wytłumaczyła, że nikt nie powinien krytykować jej umiejętności modowych. Zapewniła też, że Marta dobrze czuła się w wybranej dla niej stylizacji. Teraz do całej sytuacji odniosła się Karolina Domaradzka, znana m.in. z ujawnienia niekorzystnych informacji dotyczących marki Jessiki Mercedes.

Stylizacja Marty z "Rolnik szuka żony" skrytykowana przez Karolinę Domaradzką

Marta z "Rolnik szuka żony" w finałowym odcinku programu pojawiła się w zaskakującej stylizacji. Dotychczas skromna i nieśmiała kobieta nieco zaszalała ze strojem, za co została ostro skrytykowana przez część widzów. Okazało się, że to siostra była jej stylistką - ta szybko odpowiedziała na nieprzychylne wypowiedzi internautów. Stwierdziła, że w tej kwestii nie powinny wypowiadać się inne osoby - zwłaszcza te, które nie znają się na modzie.

Cóż - tego z pewności nie można zarzucić Karolinie Domaradzkiej. Stylistka zdecydowała się skomentować  stylizację uczestniczki "Rolnik szuka żony". Zdradziła, że na początku nie chciała się do tego odnosić, bo zna siostrę Marty i wie, że to ona była odpowiedzialna za wpadkę w finale.

InstaStory Karoliny DomaradzkiejInstaStory Karoliny Domaradzkiej instagram.com@karolina_domaradzka

Czasem patrzymy na konkretną stylizację i czujemy, że coś jest nie tak, ale nie umiemy wytłumaczyć o co chodzi lub słysząc magiczne słowo "stylistka", boimy się, że błędnie ocenimy pracę ekspertów. (...) Gdyby stylizacja polegała tylko na ubieraniu siebie, każda z Was mogłaby nazywać się stylistką, ponieważ wszystkie prezentujemy niesamowity poziom w tej materii. Do stylizacji innych potrzeba czegoś więcej niż własnego stylu (...), na co doskonałym przykładem jest właśnie fatalna stylizacja w grochy - pisze stylistka.

InstaStory Karoliny DomaradzkiejInstaStory Karoliny Domaradzkiej instagram.com@karolina_domaradzka

W tym przypadku mamy do czynienia z ciarkami żenady. Czarne lakierowane buty i biało-czarne sznurowadła w połączeniu z jasną sukienką w ciapki to jest jakaś komedia - dodaje Domaradzka.

InstaStory Karoliny DomaradzkiejInstaStory Karoliny Domaradzkiej instagram.com@karolina_domaradzka

Na samym końcu stylista radzi, jak ona poprawiłaby wizerunek Marty. Nie omieszkała dodać, że sposób, w jaki uczestniczka siedziała na fotelu pozostawiał wiele do życzenia. Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Paweł wspomina zgłoszenie się do programu: Zrobiłem to po rozmowie z mechanikiem. Komentuje Marta

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.