"Rolnik szuka żony". Siostra Marty była odpowiedzialna za jej stylizację w finale. Zabrała głos i zwróciła się do hejterów

Marta z "Rolnik szuka żony" w finale zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Okazało się, że za metamorfozę była odpowiedzialna jej siostra. Teraz skomentowała nieprzychylne słowa, które padały w kierunku - według części widzów - nietrafionej stylizacji uczestniczki programu.

Marta, kandydatka Pawła w programie "Rolnik szuka żony", w finale zdecydowała się na odważną stylizację. Dotychczas skromna i nieśmiała kobieta nieco zaszalała ze strojem i mocniejszym makijażem, za co została ostro skrytykowana przez część widzów. Okazało się, że to siostra była jej stylistką i teraz odpowiedziała na zaczepki fanów.

Siostra Marty z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała internautom

Marta z Pawłem w niedzielę pojawili się w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony". Kobieta, która zazwyczaj decydowała się na lekki makijaż i wygodne stylizacje, tym razem wyjątkowo zaskoczyła fanów. Założyła krótką sukienkę, do której dobrała ciężkie buty w stylu martensów. Ponadto na jej twarzy pojawił się wyrazisty makijaż - sztuczne rzęsy, róż na policzkach i szminka.

Marta i Paweł w 'Rolnik szuka żony'Marta i Paweł w 'Rolnik szuka żony' tvp.vod.pl

Ilona i Adrian z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Adrian i Ilona skomentowali doniesienia o rozstaniu. Udostępnili wymowne zdjęcie

Sama Marta sprawiała wrażenie, jakby nieszczególnie dobrze czuła się w takim wydaniu. Nie pomogły w tym pozy kobiety, która wygodnie rozłożyła się w fotelu i wyciągnęła nogi. Na jej profilu pojawiły się krytyczne komentarze dotyczące tego wizerunku.

Marta i Paweł w 'Rolnik szuka żony'Marta i Paweł w 'Rolnik szuka żony' tvp.vod.pl

Stylizacja w wykonaniu pani siostry od pasa w dół fatalna... Proszę mi wybaczyć, pasjonuje się modą i nie potrafię zrozumieć, czy miało być modnie i światowo czy kiczowato?
Wydaje mi się, że w tej stylizacji pani Marcie było akurat mało wygodnie. Niestety, w trakcie odcinka zauważyłam nawet, że siadając poprawiała ją sobie, a ręce układała też gdzieś między nogami. Styl siedzenia tez niezbyt elegancki - pisali internauci pod postem Marty.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Zgłosił się do programu, mimo że miał dziewczynę

 

Całość faktycznie wyglądała dosyć komicznie. Do tematu odniosła się siostra Marty, która była odpowiedzialna za nietrafioną stylizację uczestniczki.

 
Podsumowując wczorajszy shitstorm: Nie podoba Ci się? Nie noś. Nie podoba Ci się na innych? Twój problem. Nie komentuj, jeśli ktoś nie zapyta. Nie rozumiesz mody? Masz prawo, ale nie krytykuj. Nie podobają Ci się trendy? Jak wyżej. (...) Subiektywna opinia oznacza, że każdy człowiek może mieć inną i ile ludzi tyle opinii. Twoja nie jest najprawdziwszą, tylko Twoją i nie oznacza, że musisz ją wszędzie wygłaszać, zwłaszcza, jeśli może ona komuś sprawić przykrość. Ważne jest to, jak ta osoba się w tym czuje i to jest jedyny wyznacznik tego, jak powinna się ubierać - napisała w specjalnym poście siostra Marty.

Być może siostra uczestniczki "Rolnik szuka żony" sama ma aspiracje, by zostać modową stylistką. Myślicie, że ma teraz szansę?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Paweł i Marta debiutują jako para na Instagramie. "Dość ukrywania". Fani wpadli w euforię

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o: