"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska chwali się łazienką. Urządziła ją skromnie i z klasą. Nie zabrakło stylowego drewna

Ania Bardowska bardzo chętnie publikuje zdjęcia, na których widać fragmenty jej mieszkania. Tym razem uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zapozowała w łazience. Jest bardzo stylowa.

Ania i Grzegorz Bardowscy znaleźli wielką miłość i zostali parą dzięki drugiemu sezonowi programu "Rolnik szuka żony". Po programie para wzięła ślub i obecnie ma dwójkę dzieci - czteroletniego Jasia oraz ponad roczną córkę Liwię. 

Ania Bardowska pokazała łazienkę

Rolniczka podzieliła się z internautami nowym zdjęciem na Instagramie, na którym pozuje w lustrze w przestronnej łazience. Pomieszczenie jest bardzo jasne. Płytki na ścianach wyglądające jak biała cegła potwierdzają, że Ania i Grzegorz naprawdę lubią ten wzór, bo przewija się on kilkukrotnie w ich mieszkaniu. Jest też blat i półki wyłożone brązowymi płytkami imitującymi drewno. Za kobietą widzimy dwie wanny. Po jednej stronie normalną, a po drugiej wanienkę dla dzieci stojącą na stelażu.

Wanienka u nas powoli idzie w odstawkę. Zdecydowanie częściej kąpiele odbywają się w dużej wannie, a zabawy przy tym tyle, że ciężko dzieciaki z wody powyjmować - napisała.

Rolniczka przyznała też, że zmagała się z problemami skórnymi syna, a teraz z córki, które leczy samodzielnie w domu za pomocą krochmalu.

Mieszkanie Bardowskich

Ania przeprowadziła się w rodzinne strony męża. Para mieszka w jednym domu wraz z jego rodzicami, ale zaaranżowała własny kącik. Część pomieszczeń została wyremontowana przez Bardowskich, a kobieta pochwaliła się już w mediach pokojami, które mieli okazję urządzić po swojemu. Pokazała biały salon z cegłą na ścianach oraz turkusowymi dodatkami, mnóstwem roślin i wielką, szarą kanapą. Opublikowała też zdjęcia ukazujące jasny i przytulny pokój dziecięcy z drewnianym łóżkiem w kształcie domku oraz uroczymi dodatkami. Na ścianach tuż nad biurkiem syna wiszą obrazy zwierząt. Ania ujawniła również fragment białej kuchni, a furorę wywołały jej królewskie biało-czarne krzesła w paski.

 
Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.