Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Fani wprost: Uroczo i słodko

Ania Bardowska zdecydowała się nieco zmienić swój dotychczasowy wygląd. Postawiła na modyfikację fryzury. Nie tylko rozjaśniła włosy, ale inaczej je układa, co szybko zauważyli czujni fani.

Ania Bardowska dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" zyskała sporą rzeszę fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania. Nic więc dziwnego, że jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Na ostatnim zamieszczonym zdjęciu internauci zauważyli, że rolniczka zdecydowała się odświeżyć kolor włosów. Dodatkowo w inny, ale ciekawy sposób, układa teraz fryzurę.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony". Anna Bardowska udostępniła zdjęcie z chrztu Liwii. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę

Ania obecnie spełnia się w roli mamy i skupia na wychowaniu dwóch pociech: kilkumiesięcznej Liwii oraz trzyletniego Jasia. Do tego dochodzi praca w domu i na placu budowy - rodzina niebawem będzie miała zupełnie nowe, większe lokum. Nic więc dziwnego, że postawiła na wygodę, na co wskazuje jej nowa fryzura. Rolniczka zazwyczaj nosiła rozpuszczone włosy w miodowym kolorze. Teraz zdecydowanie je rozjaśniła i wiąże w wysoki kucyk.

Nasze cudaki już śpią. Liwię ciężko jest zatrzymać, nauczyła się raczkować i cały czas jest w drodze. Zwiedza dom na całego. Z Jankiem to już można konie kraść - podpisała zdjęcie.

Anna Bardowska 'Rolnik szuka żony'Anna Bardowska 'Rolnik szuka żony' Fot. Anna Bardowska - Instagram

Internauci od razu zauważyli zmianę w wizerunku Ani. Bardzo spodobał się im nowy look i są zachwyceni taką metamorfozą. Nic więc dziwnego, że w komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

Urocza fryzurka, ślicznie Pani w niej,
Cudnie razem wyglądacie.
Bardzo ładna fryzura - czytamy w komentarzach.

A Wam podoba się w takim wydaniu?

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Ania i Grzegorz Bardowscy - historia związku

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Grzegorz był rolnikiem, a Ania jedną z jego wybranek. Między parą od razu zaiskrzyło i ich związek przetrwał po zakończeniu nagrań. Od kiedy zyskali popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony", stali się bardzo aktywni w mediach. Po narodzinach pierwszego syna Jasia postanowili założyć kanał na YouTubie, w którym opowiadają o swoim codziennym życiu na wsi. Ania, choć wcześniej nie miała kontaktu z rolnictwem, teraz w pełni się w to angażuje i mocno wspiera Grzegorza.

Więcej o: