"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska chwali się zmianami w nowym domu. Fani patrzą jednak na grzywkę rolniczki: Ale pięknie

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska ma nową fryzurę. Celebrytka wcale nie postawiła na ostre cięcie, zdecydowała się jedynie na delikatną grzwkę.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Co ciekawe rolnik odprawił wszystkie pozostałe kandydatki, by spędzić jak najwięcej czasu z Anią. Para niedługo po emisji show stanęła na ślubnym kobiercu. W 2016 roku urodził się ich pierwszy syn Jan. Trzy lata później ich rodzina znów się powiększyła i Bardowscy powitali na świecie córkę Liwię. Nic dziwnego, że teraz postanowili zmienić lokum na większe - jakiś czas temu zaczęli budowę domu. Anna na Instagramie relacjonuje, jak wygląda budowa wymarzonych "czterech kątów". 

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska na budowie

Anna Bardowska cieszy się z budowy domu. Na jej Instagramie widać, jak szybko postępują zmiany. Tym razem rolniczka zdradziła, że położono już dach. 

Jak było, a  jak jest teraz. Pomiędzy zdjęciami jest około cztery tygodnie różnicy. Dopiero co cieszyliśmy się wiązarami, a teraz dach prawie gotowy - napisała pod zdjęciami. 
 

Fani komentują nową fryzurę uczestniczki "Rolnik szuka żony"

Okazuje się jednak, że fanów Anny bardziej od efektów budowy interesuje nowa fryzura uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Internauci dopatrzyli się, że Bardowska zafundowała sobie krótką grzywkę. Tę widać właśnie na drugim zdjęciu we wpisie. 

Ale Ci pięknie w grzywce.
Aniu pięknie wyglądasz. Kusisz tą grzywką. 
Super w grzywce - chwalili. 

A jak wam podoba się Bardowska w takiej odsłonie? My musimy przyznać, że ta niewielka zmiana bardzo korzystnie wpłynęła na wizerunek młodej mamy. 

Więcej o: