"Rolnik szuka żony". Jakub z 6. edycji rozstał się z partnerką. Poinformował o tym na żywo, padło pytanie o Anię

Ilona i Adrian, którzy poznali się w 6. edycji "Rolnik szuka żony" zaprosili do transmisji na żywo Jakuba. Ten wyznał, że jest znowu do wzięcia. Padły pytania o Anię.

Choć za nami 7. już edycja programu "Rolnik szuka żony", to widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników z poprzednich sezonów. Jedną z bardziej popularnych par tworzą Adrian i Ilona, którzy poznali się dzięki udziałowi w 6. części. Ich związek rozwija się, kilka miesięcy temu zamieszkali razem. Niedawno jednak pojawiły się doniesienia, że nie są już razem. Zdementowali te plotki, a teraz coraz częściej komunikują się z fanami.

Zobacz wideo Bardowscy budują dom

"Rolnik szuka żony". Jakub jest do wzięcia

Ostatnio przeprowadzili na Instagramie live'a, na którym odpowiadali na ich pytania. W pewnym momencie dołączył do nich Jakub, który pojawił się w tej samej edycji. On też w programie spotkał wymarzoną kobietę. Od początku skupił się na Ani i przez dłuższy czas tworzyli zgrany duet. Jednak podjęli decyzję o rozstaniu.

Zrobili to z klasą i uniknęli publicznego prania brudów. Oboje próbowali ułożyć sobie później życie prywatne. Rolnik przez jakiś czas spotykał się z kimś, jednak to już przeszłość. Dowiedzieliśmy się tego dzięki pytaniom podczas relacji online:

Jesteś w związku? Nie. Czy miłość kwitnie? Nie. - czytał i odpowiadał konkretnie.

Tym samym potwierdził domysły, które pojawiły się na początku grudnia. Rolnik dodał wtedy na Instagramie kilka niepokojących wpisów, które sugerowały, że w jego związku nie dzieje się najlepiej. Jego wyznanie rozbudziło więc nadzieje fanów i podczas live'a padło pytanie o Anię. Internauci do tej pory żałują, że ich ulubieńcy nie są już razem. Jednak Jakub nie chciał rozwijać tego tematu i milczał.

Wiele wskazuje niestety, że do siebie nie wrócą. Kobieta jest aktualnie szczęśliwie zakochana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.