"Rolnik szuka żony". Adrian i Ilona skomentowali doniesienia o rozstaniu! Udostępnili wymowne zdjęcie

W mediach pojawiły się informacje o rozstaniu Ilony i Adriana, bohaterów szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy show postanowili odnieść się do całej sprawy.

Ilonie i Adrianowi udało się odnaleźć miłość w programie "Rolnik szuka żony". Związek bohaterów szóstej edycji reality show przetrwał po jej zakończeniu. Para zamieszkała razem i otworzyła nawet własną stadninę koni. Wszystko układało się jak w bajce, jednak w mediach pojawiły się niepokojące informacje: sąsiedzi Ilony i Adriana twierdzą, że ich związek to już przeszłość.

"Rolnik szuka żony". Adrian jednak nie rozstał się z Iloną? Wstawił wymowne InstaStories

Pomponik powołał się na sąsiadów pary, którzy uważają, że liczne kłótnie doprowadziły do zakończenia ich związku:

Pokłócili się tak bardzo, że Adrian z hukiem wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował z Iloną na terenie pobliskiej stajni. Awantury zdarzały się tam już nieraz, sąsiedzi i znajomi zdążyli przywyknąć, ale najwidoczniej ta była ostatnia – twierdzi informator portalu.
Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Ilona i Adrian postanowili wymownie skomentować doniesienia prasy. Na InstaStories uczestnika szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się krótkie nagranie, na którym całuje Ilonę w policzek. Adrian materiał okrasił krótkim "pozdrawiamy".

Screen InstaStories Adriana z 'Rolnik szuka żony'Screen InstaStories Adriana z 'Rolnik szuka żony' Instagram/adrianberkowicz

Przypomnijmy, że para uwiła swoje własne gniazdko i opiekuje się końmi. Rolniczka w pierwszym odcinku siódmej serii programu "Rolnik szuka żony", przyznała, że razem z partnerem dzieli się obowiązkami:

Adrian pracuje na dwa etaty, ja zajmuje się końmi, on uczy mnie, jak zajmować się roślinami, ale czasem jest ciężko z czasem.

Wygląda na to, że u ulubieńców widzów z szóstej edycji show TVP wszystko w porządku i bardzo nas to cieszy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.