Anna Dereszowska wrzuciła zdjęcie, do którego zapozowała z synem. Maks nieźle wyrósł i ma bujną czuprynę

Anna Dereszowska rzadko chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami dzieci. Chociaż nigdy nie publikuje ich wizerunków, to pod najnowszym instagramowym postem możemy zauważyć, że Maksymilian nieźle wyrósł.

Anna Dereszowska, aktorka znana z ról w "Lejdis" i w "Przyjaciółkach", jest dosyć tajemniczą gwiazdą i raczej nie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Nie lubi opowiadać o prywatności, a fotografią z partnerem pochwaliła się całkiem niedawno. Aktorka unika również publikowania wizerunku swoich dzieci - nigdy nie pokazuje twarzy córki ani syna. Czasem jednak decyduje się wrzucić do sieci post, na którym możemy zauważyć, jak zmieniły się jej pociechy. Tym razem bohaterem jej najnowszego ujęcia jest jej pięcioletni syn, Maksymilian.

Zobacz wideo

Anna Dereszowska podzieliła się zdjęciem syna

Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie aktorki, widzimy Dereszowską, uśmiechającą się do obiektywu, a także odwróconego tyłem Maksymiliana. Oboje siedzą przed komputerem. Chłopiec ma urocze dłuższe blond włosy. Aktorka powtarzała z synem lekcje angielskiego.

Hello, my name is Maks. A pod stołem radosne przebieranie nożkami! I skupienie i uśmiech od ucha do ucha. A kiedy native speaker mówi: Goodbye, smutna minka, a zaraz potem: Kiedy mam następną lekcję - napisała w poście aktorka.
 

Fotografia przypadła do gustu internautom, którzy chwalą zdjęcie i zachęcają Maksa do nauki:

Powodzenia, Maks!
Super zdjęcie - piszą użytkownicy serwisu społecznościowego Instagram.

Przypominamy, że gwiazda ma jeszcze jedno dziecko - córkę Lenę, która na świat przyszła w 2008 roku. Niestety, związek Dereszowskiej z ojcem dziewczynki, Pawłem Grabowskim, nie przetrwał próby czasu, a gwiazda rozstała się z mężczyzną w 2013 roku. Teraz Dereszowska związana jest z fotografem Danielem Duniakiem.   

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.