Anna Dereszowska zaśpiewała w "Tańcu z Gwiazdami". Internautka pyta: A gdzie maseczka? Aktorka dosadnie odpowiedziała

W piątek na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawili się nie tylko roztańczeni uczestnicy, lecz także Anna Dereszowska. Jedna z internautek zadała aktorce pytanie o maseczkę. Ta szybko zareagowała.

Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy tym razem zatańczyli do piosenek z polskich filmów, więc na parkiecie można było usłyszeć same największe hity. Wśród nich znalazła się muzyka z takich produkcji jak "365 dni", "Kogel-mogel" czy "Vabank". Podczas jednego z występów wystąpiła także Anna Dereszowska w towarzystwie Mikołaja Roznerskiego, którzy zaśpiewali utwór z "Porady na zdrady". Dzień później fani aktorki zadają pytania na temat zasad bezpieczeństwa.

"Taniec z Gwiazdami". Anna Dereszowska odpowiada na zarzuty internautki

Głos Anny Dereszowskiej towarzyszył Sylwii Madeńskiej i Mikołajowi Jędruszczakowi podczas ich piątkowego występu. Jak mogliśmy zobaczyć na parkiecie, nie pomogło to zwycięzcy programu "Love Island" w wytańczeniu wysokiej liczby punktów.

Zero sambowej akcji. Nie wierzę, że nie umiesz ruszać biodrami do przodu i do tyłu - śmiał się Malitowski.

Dereszowska za to była zachwycona możliwością zaśpiewania na gorącym od emocji parkiecie.

Co ja robię tu, uu?! No właśnie?! Co my tu robimy?! A co się robi w "Tańcu z Gwiazdami"? Śpiewa! - napisała żartobliwie.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo wypowiedzi, które komplementowały występ aktorki. Jednak jedna z internautek postanowiła poruszyć kwestię zasad bezpieczeństwa.

A gdzie pani maseczka? Oglądam na żywo i nie widzę, żeby pani ją miała, stojąc wśród innych osób i równocześnie nie zachowując dystansu. Już w takich okolicznościach jak występ w "Tańcu z Gwiazdami" wirus nie atakuje? Powinni panią wyprosić, tak jak uczyła pani małe dzieci w bajce o czerwonym kapturku...

Na odpowiedź gwiazdy nie czekaliśmy długo. Dereszowska postanowiła wytłumaczyć, dlaczego na jej twarzy nie zobaczyliśmy tego wieczoru maseczki.

Szanowna pani, chodzę w maseczce ZAWSZE, gdy wymagają tego przepisy. Cała ekipa programu na robione na bieżąco testy na Covid. Więc wśród członków ekipy nie muszę nosić maseczki. Zresztą, w maseczce śpiewanie raczej nie miałoby sensu. Przechodząc przez „korytarze wspólne” studia, zakładam maseczkę. Wchodząc wczoraj do PKiN, do Teatru 6. piętro, zakładałam maseczkę. TAKIE SĄ PRZEPISY i ja się do nich stosuję, bo troszczę się o zdrowie swoje i innych. Życzę dużo pozytywnej energii i dystansu, do świata i siebie samej. Pozdrawiam!

Wy również zastanawialiście się, gdzie Dereszowska ma maseczkę, a może skupiliście się na jej pięknym głosie?

Zobacz wideo Przez program przewinęła się plejada gwiazd