Anna Dereszowska pochwaliła się pięknym zdjęciem syna. "Jest już taki duży"

Anna Dereszowska pokazała uroczą fotografię syna. W oczy rzucają się kręcone włosy chłopca. Widać, że to uroczy urwis.

Anna Dereszowska należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się swoją prywatnością. Aktorka dopiero niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym. 39-latka również konsekwentnie nie pokazuje twarzy swoich pociech. Mimo to córka i syn gwiazdy są bohaterami niektórych zdjęć. Na najnowszej fotografii, jaką Dereszowska opublikowała na Instagramie, widać, że Maksymilian rośnie jak na drożdżach. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie

Anna Dereszowska o synu 

Anna Dereszowska na czas izolacji wyjechała razem z dziećmi na wieś, na Mazury. Aktorka wypoczywa na łonie przyrody, a w mediach społecznościowych chwali się cudownymi widokami, jakie jej towarzyszą. Uwagę przyciąga zwłaszcza ostatnie zdjęcie, jakie opublikowała na Inastagramie. Oprócz fantastycznej scenerii widzimy tam również jej syna, 5-letniego Maksymiliana. Rozczula także opis, jakim Dereszowska opatrzyła fotografię. Aktorka przyznała bowiem, że przez ostatni czas, kiedy nie rozstawała się z dziećmi nawet na chwilę, wiele się od nich nauczyła. 

Jedno z moich dwóch największych Szczęść! Jest już taki duży... i z taką radością, i odwagą patrzy w przyszłość. W tym trudnym, dziwnym czasie jestem z moimi dziećmi niemal 24 godziny na dobę. Wiele zrozumiałam, wiele się dowiedziałam, i wiele nauczyłam. Dziękuję za to!!! - napisała pod zdjęciem syna.

 

Anna Dereszowska publikuje zdjęcie syna, a fani komentują

Fotografia bardzo przypadła do gustu fanom Dereszowskiej. Internauci zachwycali się nie tylko kadrem, ale również uroczym 5-latkiem. Wiele osób zwróciło uwagę, że Maks bardzo szybko rośnie. 

Cudny słodziak już wyrósł. 

Piękne zdjęcie. 

Loczek cudny - czytamy. 

I faktycznie, Maks jest już dużym chłopcem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.