Gwiazda TVP tuli dwumiesięcznego syna. Przy okazji pokazała jego pokój. Jest jasno i przytulnie

Monika Mazur w połowie września urodziła pierwsze dziecko. Teraz dodała na Instagramie zdjęcie z maluchem. Przy okazji zdradziła, jak urządziła dla niego pokój.

Monika Mazur od dwóch miesięcy spełnia się w nowej roli. W połowie września aktorka i jej mąż Paweł Chrapusta po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu nadali imię Leonard. Gwiazda TVP świetnie radzi sobie z wychowywaniem malucha, a na Instagramie chętnie pokazuje, jak mija im czas.

Jesienna ramówka TVP - Monika MazurGwiazda TVP krytykuje "ujadające panie 60+"

Monika Mazur pokazała pokój syna

Aktorka pokazała też, jak urządziła pokój dla syna. Dominują w nim jasne barwy. Na najnowszym zdjęciu znalazło się drewniane łóżeczko oraz szafka z półkami. Nie brakuje zabawek oraz akcesoriów potrzebnych młodej mamie. To nie pierwszy raz, kiedy mogliśmy zajrzeć do pokoju Leosia. Już wcześniej Monika zdradziła nieco szczegółów. Wtedy na głównym planie znalazł się wygodny fotel w oryginalnym kolorze. Bardzo przypadł on do gustu fankom Mazur, które zachwycały się nim w komentarzach. Ogólnie pastelowe pomieszczenie bardzo podoba się internautkom:

Ale piękne miejsce pani stworzyła dla maluszka - piszą.
 

Internauci komplementują też wygląd świeżo upieczonej mamy. Uważają, że wygląda promiennie, a macierzyństwo jej służy.

Pięknie pani wygląda, pani Moniko. Życzę całej pani rodzinie dużo zdrowia, bo to teraz najważniejsze.
Cudowna z ciebie kobieta i mama.

Monika Mazur z mężemMonika Mazur z "Na sygnale" pochwaliła się podróżą poślubną na Instagramie. Zakochani wybrali tropiki

Gwiazdy chętnie zdradzają swoim fanom, jak przygotowały pomieszczenia dla swoich pociech. Izabela Janachowska urządziła królestwo syna w stonowanych kolorach. Dominuje beż oraz biel, jednak nie brakuje dodatków w "chłopięcych" - granatowych - barwach. Organizatorka ślubów zadbała też o każdy detal, dlatego na wielu elementach wystroju, w tym m.in. na poduszkach, są wyszyte inicjały chłopca, czyli CAJ. Za to Anna Lewandowska dla swojej córki wybrała meble w ciemniejszych odcieniach, a na podłodze znalazł się jasny dywan. Nie przesadziła jednak z dodatkami. Joanna Krupa za to postawiła na róż, a Agnieszka Kaczorowska udekorowała ścianę naklejkami.

Zobacz wideo Słodziaki!