Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża. Dodała piękne zdjęcie. "Marzec 2019"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzieli się na Instagramie zdjęciem ze zmarłym mężem. Paweł Królikowski odszedł na początku tego roku, jednak pamięć o nim jest wciąż żywa.

Para aktorów Małgorzata Królikowska-Ostrowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 30 lat. Poznali się podczas egzaminów do szkoły aktorskiej we Wrocławiu, a owocem ich związku jest piątka dzieci. Niestety, Paweł Królikowski, po wielomiesięcznej walce z chorobą neurologiczną, odszedł w lutym tego roku w jednym z warszawskich szpitali. Jego rodzina jednak stara się, aby pamięć o aktorze wciąż trwała. W czerwcu jego najstarszy syn, Antoni Królikowski, zadbał, aby odbył się festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, zapoczątkowany przez jego ojca. Wczoraj natomiast Małgorzata Królikowska-Ostrowska dodała zdjęcie z marca 2019, na którym widać ją i jej męża. 

Wzruszeni fani

Paweł Królikowski był uważany za wybitnego aktora i człowieka. Jego rola Kusego w serialu "Ranczo", a także inne występy, cieszyły się niezwykłą popularnością. Jego śmierć wywołała olbrzymie poruszenie. Nic więc dziwnego, że jest wciąż żywy w pamięci fanów. Pod nowym zdjęciem jego żony pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

A dla nas obcych ludzi Pan Paweł na zawsze pozostanie w pamięci dzięki m. in. swojej kultowej roli w Ranczu. Rzadko udaje się to aktorom, żeby ich role powodowały aż taką sympatię... przez tyle lat. Panu Pawłowi to się udało
Do dziś nie mogę w to uwierzyć....w sercu będzie z Panią zawsze...
Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność.

- piszą poruszeni Instagramowicze. Na Youtubie powstają także kompilacje z różnych ról aktora, a komentarze pod nimi są równie pozytywne.

Zobacz wideo
Więcej o: