Edyta Pazura już po metamorfozie. W końcu dobrze widać jej kolor włosów. Są intensywnie rude!

Edyta Pazura niedawno zdecydowała się na metamorfozę i od kilku dni cieszy się nowym kolorem włosów. Do tej pory wydawało się, że jedynie przyciemniła kolor. Teraz jednak okazało się, że naprawdę zaszalała.

Edyta Pazura od lat była wierna jednemu kolorowi włosów. Żona Cezarego Pazury do tej pory była blondynką i jedynie eksperymentowała z długością fryzury. Teraz jednak postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek i zdecydowała się na diametralną zmianę. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Edyta Pazura ma nową fryzurę

Aktor niedawno opublikował zdjęcie odmienionej żony. Wtedy wydawało się, że Edyta nieco przyciemniła włosy i jest szatynką. Teraz jednak okazuje się, że jest całkowicie ruda! Są dwie możliwości - albo na pierwszych zdjęciach tak po prostu padło światło albo Pazura postanowiła jeszcze bardziej zaszaleć i ponownie odwiedziła fryzjera.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram.com/ edyta_pazura

Pazurowie ostatnio pochwalili się nie tylko nową fryzurą Edyty. Przy okazji przedstawili fanom brata menedżerki aktora, który miał zrobić im zdjęcia. Nie udało się, gdyż zamiast siostrze i szwagrowi pstryknął sobie selfie. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda.

Zobacz: Odmieniona Edyta Pazura prezentuje nową fryzurę. Celebrytka zmieniła kolor. Przy okazji przedstawiła fanom swojego brata

Metamorfozy wśród celebrytek

Ostatnio kilka znanych pań zdecydowało się odświeżyć wizerunek. Na przyciemnienie koloru zdecydowała się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna. Pogodynka wybrała chłodniejszy odcień blondu, a efekty możecie zobaczyć TUTAJ. Kilka tygodni temu także inna celebrytka zrezygnowała z jasnego koloru - Maffashion, która już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą, przefarbowała się na ciemny brąz. Do grona brunetek dołączyła za to Anna Kalczyńska. Niestety, ta zmiana nie za bardzo przypadła do gustu jej fanom, którzy uważają, że dodała sobie lat.

Zobacz wideo Pamiętacie, jak kiedyś wyglądały?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.