Gwiazda disco polo świętuje pierwsze urodziny swoich bliźniaków. Wiadomość o ciąży trzymała w tajemnicy przed fanami

Jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo, Małgorzata Główka - znana jako Camasutra - obchodziła pierwsze urodziny swoich dzieci. Zdjęciem pochwaliła się na Instragramie.

Camasutra, czyli Małgorzata Główka, miała niedawno ważny powód do świętowania. Jej bliźniaki, czyli Zosia i Staś, skończyły roczek. Szczęśliwi rodzice zorganizowali z tej okazji przyjęcie, a zdjęciem pochwalili się na Instagramie. Oprócz tego gwiazda disco polo dodała poruszający wpis, w którym opisała, ile w jej życiu znaczą dzieci i zwróciła się do nich.

Zobacz wideo Pamiętacie ten hit disco polo?

Camasutra świętuje pierwsze urodziny dzieci

Przyjęcie urodzinowe odbyło się w restauracji. Na ujęciu widzimy, że sala została udekorowana na kolorowo. Były balony w niebieskim i różowym kolorze, na stole znalazły się ozdoby. Zosia i Staś z pomocą rodziców zdmuchnęli świeczki na torcie.

Roczek za nami! - napisała szczęśliwa mama.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani Małgosi życzą dzieciom wszystkiego najlepszego, zachwycają się także tym, jak pięknie wygląda ich rodzina. Przypomnijmy, że wokalistka całą ciążę utrzymywała w tajemnicy przed nimi i mediami. O tym, że została mamą poinformowała dopiero wtedy, kiedy bliźniaki pojawiły się na świecie. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Jednak nie ukrywa, że idealnie odnajduje się w tej roli, a dzieci są dla niej najważniejsze. Z okazji ich urodzin dodała także poruszający wpis:

Pamiętam dzień waszych narodzin. Pamiętam jak pierwszy raz wzięłam Was na ręce. Dzisiaj mija rok jak zmieniliście nasze życie. Nabrało ono sensu. Nauczyliście nas pokory, cieszenia się z małych rzeczy, a przede wszystkim bezgranicznej miłości - zaczęła.

Następnie zwróciła się do maluchów:

Skarby moje, mam nadzieje, że w przyszłości to przeczytacie. Kocham Was mocno. Życzę Wam zdrowia, życia barwnego jak tęcza, abyście każdego dnia byli małymi odkrywcami, a z Waszych twarzy, żeby nie schodził uśmiech. Spełnienia marzeń Zosiu i Stasiu - Mama.
 

My również dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego :)