Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu pozuje z tajemniczym mężczyzną. Na post zareagował Jarosław Bieniuk

Martyna Gliwińska opublikowała zdjęcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, na którym trzyma za rękę mężczyznę. Nie obyło się bez wirtualnego serduszka od Jarosława Bieniuka.

Wokół relacji Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską narosło mnóstwo kontrowersji. Najpierw tworzyli szczęśliwą parę, a jakiś czas później podjęli decyzję o rozstaniu. Niedługo potem wyszło na jaw, że celebrytka spodziewa się dziecka. W wywiadach otwarcie mówiła o tym, że dla jej byłego partnera jest to problem. Niedawno młoda mama opublikowała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Zareagował na nie Bieniuk. Czy to znaczy, że to on jest na zdjęciu?

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska trzyma za rękę mężczyznę

Wiadomość o tym, że Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk spodziewają się dziecka, zelektryzowała wszystkie media. Kazik przyszedł na świat zaledwie dwa miesiące temu, a plotki dotyczące relacji jego rodziców nie cichną. Młoda mama regularnie publikuje zdjęcia syna w sieci, jednak na profilu piłkarza próżno było szukać rodzinnych obrazków. Dopiero niedawno pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Według niektórych to był znak, że między Bieniukiem a Gliwińską znów jest tak jak dawniej.

Najnowsza fotografia na Instagramie Martyny nie wyjaśnia sprawy. Celebrytka opublikowała zdjęcie ze spaceru po sopockim molo. Na ujęciu widzimy, że trzyma mężczyznę za rękę, ale nie zdradza jego tożsamości. 

Być turystą w swoim rodzinnym mieście – napisała pod zdjęciem.

Podpis sugeruje, że towarzysz Martyny nie pochodzi z Trójmiasta. W innym przypadku nie musiałaby oprowadzać go po rodzinnym mieście. To oznaczałoby, że tajemniczym mężczyzną nie jest Bieniuk.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska instagram.com/martyna.gliwinska

Zdjęcie spotkało się z żywą reakcją ze strony internautów. Pojawiło się mnóstwo polubień i komentarzy. Wirtualne serduszko kliknął również ojciec jej dziecka. Wszystko wskazuje na to, że Martyna i Jarosław pozostają w dobrych relacjach. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu pozuje z tajemniczym mężczyzną. Na post zareagował Jarosław Bieniuk
Zaloguj się
 • mg_0

  Oceniono 7 razy 7

  Agencja PR-owa, z którą ta dziewczyna współpracuje jest genialna - jest nikim niezwykłym, a ciągle na plotku/pudlu, no gratulacje 👏🥴

 • wejsunek47

  Oceniono 4 razy 4

  nie wiem kto to jest ale poproszę redakcję o listę "zelektryzowanych wszystkich mediów"... bo w NYT nic na ten temat nie znalazłem..

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 2

  tatuś już po wyroku ????

 • floress

  0

  Przecież podpisała, że zdjęcie zrobił tata. Jeśli zrobił to zdjęcie, to on jest tym mężczyzną. Bo inaczej musiałby wejść na niego. A być turystą we własnym mieście oznacza, że ona jest tą turystką, a nie ten pan.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 2 razy 0

  ... a pod zdjęciem brązowego kloca napiszecie tort bezowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX