Jarosław Bieniuk spotkał się z synem! Wspólnym zdjęciem z Kazikiem właśnie pochwaliła się jego córka, Oliwia

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z wizyty u Martyny Gliwińskiej. Nastolatka, jej rodzeństwo i Jarosław Bieniuk spotkali się z Kazikiem.

W drugiej połowie marca Martyna Gliwińska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Kazika. Minął zaledwie miesiąc od jego urodzenia, a dumna mama już zdążyła wystąpić z nim w telewizji. Na Instagramie publikowała wiele wspólnych zdjęć, lecz wszyscy czekali na to jedno, chłopca z ojcem. I oto jest, Jarosław Bieniuk i jego starsze dzieci spotkały się z Kazikiem! 

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Jarosław Bieniuk spotkał się z miesięcznym synem

Zdjęciem z maleństwem pochwaliła się w sieci córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia. Na instagramową relację wrzuciła pamiątkową fotografię z wizyty u Martyny Gliwińskiej. Na fotografii oprócz Kazika pozują z nią również pozostali bracia, Jan i Szymon. W trosce o bezpieczeństwo cała rodzina założyła maseczki ochronne.

Jarosław Bieniuk spotkał się z synemJarosław Bieniuk spotkał się z synem screen InstaStories oliwia.bieniuk

Cóż możemy rzec, piękny widok!

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław i Martyna nigdy nie lubili opowiadać o swoim życiu prywatnym, jednak fotoreporterom zdarzyło się kilka razy przyłapać ich na branżowych eventach. Ich rozstanie było bardzo głośno komentowane, a jeszcze szerszym echem odbiły się w mediach słowa kobiety, która ogłosiła ciążę i wyznała, że piłkarz nie jest zainteresowany stanem jej zdrowia.

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą - wyznała w rozmowie z "Na Żywo".

Czekamy na więcej tak pięknych zdjęć, a maluchowi życzymy dużo zdrowia!

Więcej o: