Martyna Gliwińska zdradziła, dlaczego nazwała syna Kazik. Pochwaliła się też pokojem chłopca. Jest bardzo przytulnie

Martyna Gliwińska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak urządziła pokój syna. Nie brakuje w nim własnoręcznie zrobionych dodatków.

Martyna Gliwińska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie zamieszcza nowe zdjęcia. Niedawno pisaliśmy, że pochwaliła się kolejnym zdjęciem synka, a internauci zastanawiali się, do kogo jest podobny. Tym razem poszła o krok dalej i pochwaliła się pokojem chłopca. W jakim stylu go urządziła?

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska pokazała pokój Kazika

Dziecko Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka przyszło na świat ponad miesiąc temu. Początkowo młoda mama milczała na temat swojej pociechy i nie podzieliła się radosną nowiną. Dopiero niedawno pochwaliła się pierwszym zdjęciem syna i opublikowała je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tamtej pory na jej profilu co chwila pojawiają się urocze zdjęcia malucha w różnych odsłonach. Teraz młoda mama pokazała pokoik Kazimierza na InstaStories. Nie brakuje w nim najróżniejszych dodatków.

W pokoju dominuje biel i granat - to właśnie w takich kolorach prezentują się ściany. Dodatki są przeważnie drewniane i pomalowane białą farbą. Uwagę przykuwają przede wszystkim dekoracje wykonane z dbałością o każdy detal. W pokoju syna Jarosława Bieniuka znajdziemy ozdoby ze sznurków, a także drewniane girlandy. Martyna pochwaliła się również ozdobą, którą wykonała samodzielnie. Makrama jej autorstwa wisi na ścianie. Przypomnijmy, że Martyna jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, więc prace manualne nie są jej obce.

Pokój chłopca wypełniony jest rękodziełem w naturalnych kolorach. Nie brakuje również sentymentalnych pamiątek. Na ścianie Kazika wisi również drewniany bałwanek, który Martyna dostała od swojego dziadka, na którego cześć nazwała syna. 

Martyna Gliwińska pochwaliła się pokojem synaMartyna Gliwińska pochwaliła się pokojem syna screen z instagram.com/martyna.gliwinska

Podoba wam się, jak Martyna Gliwińska urządziła pokój syna?

KK